Nowości

Wybierasz się za granicę samochodem? Możesz kupić winiety na Czechy, Austrię, Słowenię na trasie S1 na Stacjach Shell Poczesna, Częstochowa, Katowice, Tychy, Żory, Jastrzębie Zdr.Jasienica, Żywiec, Chałupki Kantor oraz na stacji ARGE przed granicą w Cieszynie. Stacje czynne przez 24h.

Kupisz  u nas BILETY na SGP na Żużlu na PGE NarodowymW sprzedaży BILETY na dolne BRĄZOWE trybuny D1, D2, D3 - CENA 129 zł
45 tysięcy biletów juz sprzedano na 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, 12.05.2018

Informujemy, że usługa informacji turystycznej zostaje całkowicie przeniesiona do naszego serwisu online.  Zachęcamy do wykupienia abonamentu internetowego do strony PZM INFO na cały rok za jedyne 15 zł. Publikujemy rzetelne i autoryzowane informacje. Nasz serwis jest prowadzony autorsko przez pracowników w ramach współpracy z FIA !

Nowa edycja winiet na zagraniczne autostrady na 2018 rok w sprzedaży w PZM ! Już od teraz mogą Państwo kupić wszystkie winiety dystrybuowane zagranicą w naszych punktach a także wysyłkowo przez nasz PZM Sklep płacąc w złotych. Kupując wcześniej pojedziecie Państwo przygotowani, oszczędzacie czas i unikacie stresu oraz kolejek na każdej granicy.

Spędzasz urlop za granicą? Wybierasz sie na narty? Ferie zimowe bez przykrych niespodzianek tylko z polisą. Nie zapomnij o ubezpieczeniu KL i NNW, przypominamy, że Karta EKUZ nie pokrywa wszystkich kosztów pomocy medycznej.Polisę możesz zakupić online przez naszą stronę online dla Siebie i Twojej Rodziny. 

Przedstawiamy wstępny kalendarz imprez caravaningowych planowanych na sezon 2018. Zobacz terminy i miejsca przygotowane przez nasze biuro PZM-Travel. Zgłoszenia uczestnikow na Start. Zaplanuj urlop z nami. Ilość miejsc ograniczona.

 Zima to nie tylko czas świątecznych podróży i wyjazdów na ferie, ale też okres trudnych warunków pogodowych. Kierowco, pamiętaj, że Twoje bezpieczeństwo na drodze w dużej mierze zależy od stanu Twojego pojazdu. Sprawdź czy Twój samochód jest przygotowany na zimowe podróże.

Kierowcom wybierającym się do Niemiec i do Austrii przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi  tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki można kupić za pośrednictwem wybranych biur obsługi PZM oraz wysyłkowo przez PZM SKLEP.

WAKACJE NA CAMPINGACH NA SEZON 2018. Zarezerwuj już teraz pobyt w luksusowych przyczepach campingowych typu SunLodge na najlepszych campingach w Europie. Korzyści płynące z wczesnej rezerwacj: duży wybór dostepnych miejsc, możliwość bezpłatnej anulacji do 31.01.18 i bezpłatnej zmiany do 31.03.18.

Zapraszamy na czwartą edycję 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Indywidualne Mistrzostwa Świata na żużlu odbęda się 12.05.2018 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Nasze biuro oferuje bilety na trybuny brązowe łącznie w pakietach z noclegami.

 

Info o nas - PZM Travel....

BIURO PZM-TRAVEL JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 08:00-18:00

soboty - 10:00-14:00

 Dokładny adres biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail: btm@pzmtravel.com.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń, dokumenty drogowe, bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

Super Oferta

Austria  - winietka roczna dla pojazdów do 3,5 t
Austria - winietka roczna dla pojazdów do 3,5 t
431.5
 
Słowenia 2A - winietka miesięczna
Słowenia 2A - winietka miesięczna
154.5
 
E-rovinieta 7-dniowa  kategoria B
E-rovinieta 7-dniowa kategoria B
43
 
Assistance drogowe w Polsce 1 rok
Assistance drogowe w Polsce 1 rok
85
 
Austria- winietka 10-dni dla pojazdów do 3,5 t
Austria- winietka 10-dni dla pojazdów do 3,5 t
56.5