PZM Oferta

Nasze biuro od 50 lat specjalizuje się w organizacji turystyki dla rodzin oraz dla osób podróżująch indywidualnie, także służbowo. To co nas wyróżnia spośród kilku tysięcy biur w kraju to, to że organizujemy turystykę caravaningową oraz wyjazdy na imprezy sportowe związane z motoryzacją. Organizujemy również wycieczki i rejsy na statkach po rzekach i rejsy morskie.

Polecamy szczególnie oferty:
Rezerwuj
 

Oferty

2017 PZM Warsaw FIM Speedway...

Zapraszamy Państwa na trzecią edycję PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland 2017. Zawody odbędą się w sobotę 13.05.2017 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie.U nas do nabycia bilety z noclegiem w hotelu .

2017 Zloty caravanningowe

Przedstawiamy kalendarz imprez caravaningowych planowanych na sezon 2017. Zobacz terminy i miejsca przygotowane przez nasze biuro PZM-Travel. Zaplanuj urlop z nami.

Zimowiska i obozy zimowe...

Zapraszamy wszystkich młodych miłośników sportów zimowych na obozy narciarskie i snowbordowe. Gwarantujemy świetną zabawę i wypoczynek!

Rejsy turystyczne z Polski

Spełnij marzenia o morskiej przygodzie! Odkryj uroki wyprawy wielkim statkiem. Statki Stena Line to nowa jakość podróży morskiej.

Rejsy po rzekach Europy

Zapraszamy na fantastyczne rejsy po rzekach Europy. To jedyna i niepowtarzalna okazja do zwiedzania miast z pokładów komfortowych statków pasażerskich o standardzie 4*.

Suncamp holidays

Chcesz spędzić wspaniałe, beztroskie wakacje na ładnym kempingu? Suncamp holidays to znakomity adres! Atrakcyjne ceny, luksusowe domki SunLodge to tylko niektóre propozycje! Sprawdź już teraz! Sezon 2017 już w sprzedaży!

Egzotyczne Eskapady

Wyprawy na 7 kontynentów to kalejdoskop barw, zapachów, nowych doznań, odkrywania obcych kultur i niezapomnianych wrażeń. Odkryj w sobie ducha obieżyświata i przeżyj egzotyczną przygodę.