Wycieczki promowe z Polski

 

Serdecznie zapraszamy na wycieczki promowe z Polski po wyjątkowej Skandynawii. Oferta zróżnicowana jest zarówno pod względem czasowym, jak i cenowym.  Wspaniałe zabytki i niezwykła gościnność mieszkańców Królestwa Danii, imponujące położenie stolicy Szwecji - Sztokholmu, kraina urzekających fiordów - Norwegia ze wspaniałymi wodospadami oraz surowymi górskimi szczytami wyrastającymi wprost z krystalicznie czystej wody. Z nami przekroczycie koło polarne, zdobędziecie przylądek północy - Nordkapp, a także spotkacie się ze Świętym Mikołajem.

Szczegółowe informacje: turystyka@pzmtravel.com.pl

 

KOPENHAGA EXPRESS
Cena: 409 PLN / za osobę. Wycieczka 2-dniowa
Kopenhaga - stolica Danii, gdzie historyczny urok uzupełnia nowoczesny styl życia. Miasto, które świetnie nadaje się zarówno na spędzenie wakacji jak też krótkiego weekendu bez względu na porę roku, niezależnie od gustu i wieku odwiedzających.

PROGRAM

 

SZTOKHOLM EXPRESS
Cena: 515 PLN / za osobę. Wycieczka 3-dniowa
Sztokholm - jedna z najpiękniejszych stolic świata, najnowocześniejsze miasto w Szwecji, zadziwiające idylliczną atmosferą i powagą monumentalnych starych budowli jednocześnie. Miasto ulokowane na 14 wyspach, w miejscu gdzie wody jeziora Mälaren łączą się z wodami Bałtyku.

PROGRAM

 

KRÓLEWSKA KOPENHAGA ORAZ DUŃSKI CUD NATURY – WYSPA MØN
Cena: 910 PLN / za osobę. Wycieczka 3-dniowa
Kopenhaga - stolica Danii i licząca półtora miliona mieszkańców metropolia, charakteryzuje się niezwykłą kameralnością, malowniczo położona nad cieśniną Sund, na dwóch wyspach: Zelandia i Amager, której strzeże najsłynniejsza na świecie duńska Syrenka.

PROGRAM
 

 

DOOKOŁA CIEŚNINY ØRESUND

Cena: 895 PLN / za osobę. Wycieczka 3-dniowa
Region Øresund to tereny po obu stronach cieśniny Øresund, obejmujące znaczą część szwedzkiej krainy Skania wraz z miastami Ystad, Malmö, Landskrona oraz zachodnią część duńskiej wyspy Zelandia ze stolicą Kopenhagą oraz miastem Hamleta - Helsingør.

PROGRAM

 

UROKI POŁUDNIOWEJ SZWECJI - MALOWNICZE YSTAD
Cena: 285 PLN / za osobę. Wycieczka 2-dniowa
Ystad to jeden z najważniejszych portów południowej Szwecji. Bardzo przytulne, urokliwe miasteczko z niską średniowieczną zabudową, w której króluje szachulec i gotyk, zauroczy każdego i pozostawi niezatarte wspomnienia.

PROGRAM
 

 

SZTOKHOLM, UPPSALA, SIGTUNA

Cena: 615 PLN / za osobę. Wycieczka 4-dniowa
Sztokholm – stolica Szwecji, miasto z morskimi tradycjami i przebogatą historią, magiczne, tętniące życiem i wielokulturowością. Uppsala – jedno z najstarszych miast Szwecji. Sigtuna – miasteczko, które w XI w. po upadku Birki przejęło rolę centrum ekonomicznego Szwecji.

PROGRAM

 

KRÓLEWSKA KOPENHAGA I MALMÖ
Cena: 855 PLN / za osobę. Wycieczka 3-dniowa
Kopenhaga – stolica Danii, jedno z najbardziej kosmopolitycznych miast w Europie, kolorowa, rowerowa, wielokulturowa. Malmö - trzecie co do wielkości miasto Szwecji, od najdawniejszych czasów stawiane na równi z Kopenhagą jako znaczący ośrodek Skandynawii.

PROGRAM

SZLAKIEM WIKINGÓW
Cena: 905 PLN / za osobę. Wycieczka 3-dniowa
Szlakiem Wikingów - wyprawa śladami życia skandynawskich wojowników morskich z VIII wieku i ich potomków, ludzi morza, którzy przez wieki odważnie ruszali na wody w celach pokojowych i wojennych

PROGRAM
 

SZTOKHOLM - WENECJA PÓŁNOCY
Cena: 575 PLN / za osobę. Wycieczka 4-dniowa
SZTOKHOLM - jedna z najpiękniejszych stolic świata. Siedziba szwedzkich królów, miasto przyznawania prestiżowej Nagrody Nobla. O jego urodzie decyduje położenie w labiryncie wysp i cieśnin oraz oryginalna architektura.

PROGRAM
 

PERŁY BAŁTYKU - SZTOKHOL- HELSINKI-TALLIN-RYGA
Cena: 2850 PLN / za osobę. Wycieczka 5-dniowa
SZTOKHOLM – stolica i największe miasto Szwecji, usytuowane na 14 wyspach.
HELSINKI - zielona stolica Finlandii.TALLINN - najchętniej odwiedzana europejska stolica. RYGA - stolica Łotwy - majestatyczne, dostojne miasto, robiące ogromne wrażenie.

PROGRAM

 

SKANDYNAWIA W PIGUŁCE - SZWECJA, DANIA, NORWEGIA
Cena: 1559 PLN / za osobę. Wycieczka 4-dniowa
Skandynawia to wyjątkowy pod każdym względem fragment Europy: cuda natury, fiordy, najciekawsze parki, i interesujące budowle a także małe osady wciśnięte między skały, poszarpane wybrzeża, duńskie wyspy.

PROGRAM

 

 

LEGOLAND ORAZ SAFARI PARK
Cena: 2260 PLN / za osobę. Wycieczka 4-dniowa
LEGOLAND – duński Legoland jest najstarszym i największym parkiem wśród wszystkich Legolandów. Miejsce, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie - świat zbudowany z 58 milionów klocków LEGO, ponad 50 niesamowitych atrakcji, 8 tematycznych krain.

PROGRAM
Rezerwuj