Nowości

Winieta na autostrady Austria, Czechy, Słowacja, Słowenia, Węgry, Rumunia, Bułgaria. eWiniety elektroniczne-kupisz  PZM Sklep bez kosztów przesyłki - zaplać szybki przelew a winietę otrzymasz także dziś. Kupuj w naszych biurach PZMot. Nie kupuj z nieznanej strony online lub nielegalnego pośrednika (systemowe płatności kartą online). PZMot legalnie od 70 lat.

Zapraszamy na spokojny wypoczynek we wrześniu: Chorwacja lub Włochy w naszych komfortowych domkach  typu SunLodge z klimatyzacją. Suncamp holidays to organizator wakacji w domkach na campingu w Europie: Union Lido, Marina di Venezia, Lanterna, Zaton, Strasko, Bella Italia. WRZESIEŃ- TANIEJ 8-18% ! Sprawdź co tydzień aktualne oferty: suncamp.pl

Jedziesz za granicę? Nie kupiłeś polisy, kup teraz.  WARTA TRAVEL tylko dla naszych Klientów online przez nasz link- płatny kartą kredytową . Nowe rozszerzone OWU 2022 obejmuje pandemię, żywioły oraz bezpieczny dom na czas wakacji. Ceny te same co w Warcie a nawet ze Zniżką 10% od PZMot.

Upoważnienie do przekraczania granicy Rzeczypospolitej Polskiej podpisany przez właściciela pojazdu to ostatnio bardzo pożądany dokument! Jest on często niezbędny za granicą dla osób udającym się nieswoim samochodem. U nas możesz zakupić takie upoważnienie na różny okres czasu. Zamów teraz wysyłkowo

Wyjeżdżasz na wakacje do Bułgarii. Zapraszamy do zakupu eWiniety w naszym biurze PZM lub online PZM Sklep kupisz na nastepny dzień albo nawet z drogi , zapłac i przyslij potwierdzenie przelewu- na prosbę wysyłamy link do płatności Blik. Zakup w godzinach pracy biura ( pracujemy także  zdalnie w weekendy 8.00-22.00 -  ale nie w nocy ).

Kierowcom wybierającym się do Niemiec, Austrii , Francji  przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki ( zezwolenia urzędowe ) zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki zamów przez PZM Sklep

Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Kempingowej CCI. Koszt to jedynie 45 zł. Karta ułatwia turyście pobyt i daje zniżki na campingu. Posiadacz z maks 9 osob. wspólnie podróżującymi jednym pojazdem są objęci ubezpieczeniem OC w od wypadków lub szkód na campingu. Posiadacz karty ma 10% zniżki na ubezpieczenie od Signal Iduna - Kup teraz

Czy potrzebujesz wypoczynku w Szwajcarii ! Czy wiesz że u nas możesz kupić całoroczną winietę na autostrady ( Szwajcaria 2022 ) . Kupuj także legalnie i bezpiecznie eWiniety na Austrię i Czechy, tylko w PZMot.

Informujemy turystow wyjeżdżajacych np. do Iranu czy krajow Afryki czy Bliskiego Wschodu o koniecznosci posiadania druków celnych CPD- Carnet de Passage. Procedura w PZM została ułatwiona - nie trzeba przyjeżdżać do biura do Warszawy pojazdem. Wszystko odbywa się teraz korespondencyjnie.

Litwa, Łotwa i Estonia - winiety na autostrady i inne drogi dla pojazdów ciężarowych, busów i autokarów ! Opłaty te można kupić w biurze w Warszawie lub  wysyłkowo w PZM Travel. Zachęcamy do zakupu - winieta ważna na nastepny dzień- przez PZM Sklep. Chcesz kupic dziś - zamów- zapłać i czekaj na winietę.

 

Informacje - Komunikaty

GODZINY PRACY BIURA :
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota: 10:00 - 14:00 ( sezonowo do 15.09 )
niedziela : biuro nieczynne

PZM Sklep pracuje zdalnie w godz. 18.00-22.00. Zamówienia wieczorem zrealizujemy pilnie po opłaceniu przelewem błyskawicznym i przysłaniu potwierdzenia przelewu bankowego na adres email obsluga.sklep@pzm.pl. Sezonowo w weekendy możemy wysłac link do zapłaty kartą lub BLIK - zadzwoń: telefony dyżurne pracy zdalnej : 784407592 lub 882048980

Uwaga. Mozesz kupić winiety w sobotę i niedzielę 8-22 ! Nie pracujemy 24h . Uwaga: Składasz zamówienie, zapłać na konto,dokładnie czytaj opis produktów, czekaj na potwierdzenie. Winietę wystawia pracownik a nie jest generowana automatycznie ! Aby wjechać na autostradę musisz otrzymac od nas potwierdzenie zakupu-winietę w pliku pdf !

 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 Biuro: tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:office.pzmtravel@pzm.pl, e-mail:sklep@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy na imprezy i zloty caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

 

Słowacja - 30 dniowa dla pojazdów do 3,5t
Słowacja - 30 dniowa dla pojazdów do 3,5t
94
 
Austria - opłata 10dniowa
Austria - opłata 10dniowa
66
 
Słowenia 2A - winietka 7 dniowa
Słowenia 2A - winietka 7 dniowa
90
 
Czechy - opłata 10dniowa
Czechy - opłata 10dniowa
78
 
Bułgaria - opłata miesieczna, e-winieta, pojazdy do 3.5t
Bułgaria - opłata miesieczna, e-winieta, pojazdy do 3.5t
104.5