Nowości

Kup e-winieta 2022 na autostrady: Czechy, Słowacja, Austria, Węgry, Słowenia. Winiety roczne i terminowe. Winieta ważna jest od dnia zakupu łącznie z dniem, który oznaczony został jako początek jej ważności. Winiety elektroniczne-  kupisz wysyłkowo bez kosztów przesyłki - najbezpieczniej w biurach lub w PZM Sklep.

Upoważnienie do przekraczania granicy Rzeczypospolitej Polskiej podpisany przez właściciela pojazdu to ostatnio bardzo pożądany dokument! Jest on często niezbędny za granicą dla osób udającym się nieswoim samochodem. U nas możesz zakupić takie upoważnienie na różny okres czasu.

Aktywnie wypoczywasz? To czas na Warta Twoje NNW – pakiet dla turysty.Jeśli jedziesz na narty, to zachęcamy do wykupienia ochrony na wypadek nieszcześliwych wypadów spowodowanych podczas wyjazdu. Działa również podczas uprawiania sportów za dodatkową opłatą. Warta NNW na Polskę - teraz od nas z rabatem -10% .

Suncamp holidays to wakacje na najpiękniejszych campingach w Europie: Union Lido, Marina di Venezia, Lanterna, Zaton, Strasko, Bella Italia. Serdecznie zapraszamy na wypoczynek w naszych komfortowych przyczepach typu SunLodge z klimatyzacją. SunBonus dla stałych Klientów. Sprawdź aktualne oferty. 

Informujemy turystow wyjeżdżajacych np. do Iranu czy krajow Afryki czy Bliskiego Wschodu o koniecznosci posiadania druków celnych CPD- Carnet de Passage. Procedura w PZM została ułatwiona - nie trzeba przyjeżdżać do biura do Warszawy pojazdem. Wszystko odbywa się teraz korespondencyjnie.

Kierowcom wybierającym się do Niemiec, Austrii , Francji  przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki ( zezwolenia urzędowe ) zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki można zamówić  przez PZM SKLEP.

Litwa, Łotwa i Estonia - winiety na autostrady i inne drogi dla pojazdów ciężarowych, busów i autokarów ! Opłaty te można kupić w biurze w Warszawie lub  wysyłkowo w PZM Travel. Zachęcamy do zakupu - winieta ważna na nastepny dzień- przez PZM Sklep. Granice między krajami Lt=Lv=Ee są otwarte.

Tymczasowy lockdown w Austrii i w Słowacji.  Austria i Słowacja tak jak większość krajów europejskich odnotowują wzrost zakażeń koronawirusem. W związku z obecną sytuacją pandemiczną w Austrii został ogłoszony tymczasowy lockdown od 22 listopada a w Słowacji  od 25 listopada w ramach którego obowiązywać będzie zakaz wychodzenia z domu.  Lockdown w Austrii i w Słowacji zostanie poddany ocenie po 10 dniach. Dotyczy to osób zarówno zaszczepionych, jak i niezaszczepionych. Z tego względu podróże turystyczne w tym momencie praktycznie nie są możliwe. Podróże służbowe i tranzytowe dalej są możliwe.

Szanowni Klienci sezon zimowy coraz bliżej, zachęcamy do zapoznania się z aktualnymi obostrzeniami na stokach w Europie. UWAGA ZMIANY W AUSTRII I SŁOWACJI. Podróżującym przypominamy również o obowiązku wykupienia winiet na autostrady. Nowa edycja winiet na 2022 rok do Austrii, Szwajcarii, już od 1 grudnia. U nas kupisz szybko i bezpiecznie możesz podróżować.

Jedziesz za granicę? Nie kupiłeś polisy, kup teraz nawet w drodze. Zniżka 10% na WARTA TRAVEL tylko dla naszych Klientów dokonujących zakupu online przez nasz link- płatny kartą kredytową . OWU obejmuje nagłe zachorowania w tym: "COVID-19" zagranicą max suma ubezpieczenia 1 mln zł.

 

Informacje - Komunikaty

GODZINY PRACY BIURA :
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota, niedziela : nieczynne


Ważne informacje: Sklep wysyłkowy jest nieczynny w każdy weekend ! Nie kupisz winiety z piątku na sobotę, w sobotę i niedzielę ! Nie pracujemy 24h . Uwaga: Składając zamówienia dokładnie czytaj opis produktów i Regulamin Sklepu ! Winietę wystawia pracownik i nie jest generowana automatycznie ! Aby wjechać na autostradę musisz otrzymac od nas winietę w pliku pdf !

 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:office.pzmtravel@pzm.pl, e-mail:sklep@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy na imprezy i zloty caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 COVID-19. Stosujemy się do wytycznych Ministerstwa Rozwoju w zakresie obsługi klienta w biurze. Obsługa klienta wyłącznie w maseczkach.

Super Oferta

 

Słowacja – 365 dni dla pojazdów do 3,5t
Słowacja – 365 dni dla pojazdów do 3,5t
262.5
 
Czechy - opłata 10dniowa
Czechy - opłata 10dniowa
77.5
 
Czechy -  365 dni
Czechy - 365 dni
310.5
 
Austria - opłata 10dniowa
Austria - opłata 10dniowa
63
 
Szwajcaria - opłata roczna
Szwajcaria - opłata roczna
194.5