Nowości

Wybierasz się na południe Europy samochodem?  Nie masz winiety?  Kup legalnie winiety 2020 na Czechy, Austrię, Słowenię na Stacjach Shell Częstochowa, Katowice, Mikołów, Tychy, Żory, Sosnowiec, Jastrzębie Zdr. Bielsko Biała, Jasienica, Żywiec, granica CZ Chałupki sklep HORTUS , granica SK Barwinek KantorBar - Stacje czynne 24h.

Jedziesz za granicę? Nie kupiłeś polisy, kup teraz nawet w drodze. Zniżka 10% na WARTA TRAVEL tylko dla naszych Klientów dokonujących zakupu online przez nasz link- płatny kartą kredytową . OWU obejmuje nagłe zachorowania w tym: "COVID-19" zagranicą max suma ubezpieczenia 1 mln zł.

DOMKI NA NAJŁADNIEJSZYCH CAMPINGACH w SUNCAMP.pl ! Zakwaterowanie w luksusowych DOMKACH, przyczepach z klimatyzacją. Duże łóżka, przestronne kabiny natryskowe oraz ładne, drewniane tarasy zapewniają komfort bezpieczenstwa i izolacji. Nasze DOMKI SunLodge na najlepszych kempingach w Chorwacji, Austrii i we Włoszech. SunBonus dla stałych klientów.
Dostępne domki: Zaton, Lanterna, Park Umag, Union Lido, Cavallino. Sprawdź aktualne promocje.

Posiadamy w sprzedaży wszystkie WINIETY EDYCJI 2020:  Granice otwarte dla turystów praktycznie w całej Europie. Mozna podróżować, mozna kupować winiety w biurach PZM lub wybranych stacjach sieci Shell . Kupuj winietę tylko od jedynego autoryzowanego sprzedawcy w kraju - PZM. Nie kupuj z niepewnego źródła !

Litwa i  Łotwa - winiety na drogi dla pojazdów ciężarowych, busów i autokarów ! Opłaty te można kupićw biurze w Warszawie lub  wysyłkowo w PZM Travel. Zachęcamy do zakupu - winieta ważna na nastepny dzień- przez PZM Sklep. Granice między krajami Lt=Lv=Ee są otwarte.

Kierowcom wybierającym się do Niemiec, Austrii , Francji  przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki można zamówić  przez PZM SKLEP.

Zgodnie z informacją ministra Gulyasa, Węgry od 1 września zamykają swoje granice na pobyt dla ruchu turystycznego. Przywrócono kontrole na granicach. Tranzyt nadal jest możliwy wyznaczonymi trasami z możliwościa zatrzymania na stacjach benzynowych. Kupuj przed wyjazdem winiety w PZM.

Bezpieczne wakacje  – tylko z nami na campingu w kraju i w Europie. Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Campingowej CCI oraz Assistance drogowego VIP. Wyjedź juz teraz - Chorwacja czeka na Ciebie ! Nie zapomnij o ubezpieczeniu na podróż z rabatem od PZM- KUP TERAZ

Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Kempingowej CCI. Kempingi w Polsce i w Europie już są otwarte i bezpieczne. Koszt karty to jedynie 45 zł. Karta ułatwia turyście pobytu na campingu. Jej posiadacz wraz z maksymalnie 11 osobami wspólnie podróżującymi jednym samochodem są objęci ubezpieczeniem OC w stosunku do wypadków lub szkód spowodowanych osobom trzecim.

Winiety na autostrady w Słowenii edycji 2020 w sprzedaży w PZM. Informujemy że jako jedyni w kraju posiadamy licencję na dystrybucję winiet w autoryzowanych punktach z naklejką. Tylko w punkcie z tą naklejką DARS kupisz legalnie sprzedawane winiety . Możesz jechać do Słowenii - nie ma ograniczeń.

 

Informacje - Komunikaty


BIURO JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota 10.00 - 14.00 (sezonowo czerwiec-wrzesień)

Sklep wysyłkowy nieczynny w każdy weekend ! Nie kupisz winiety z soboty na niedzielę ! Czytaj Regulamin Sklepu !

 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy na imprezy i zloty caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 COVID-19. Stosujemy się do wytycznych Ministerstwa Rozwoju w zakresie obsługi klienta w biurze. Obsługa klienta wyłącznie w maseczkach.

Super Oferta

 

Atlas Europa
Atlas Europa
47
 
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
180
 
Czechy - opłata 10dniowa
Czechy - opłata 10dniowa
70.5
 
Praga, Budapeszt, Wiedeń
Praga, Budapeszt, Wiedeń
64
 
Słowenia 2B - winietka 7 dniowa
Słowenia 2B - winietka 7 dniowa
164