Nowości

Wybierasz się na południe Europy samochodem? Nie masz winiety?  Kup legalnie winiety 2020 na Czechy, Austrię, Słowenię na Stacjach Shell Poczesna, Częstochowa, Katowice, Mikołów, Tychy, Żory, Sosnowiec, Jastrzębie Zdr. Jasienica, Żywiec, Chałupki Kantor Stacje czynne przez 24h.

Jedziesz na Ferie? Kup polisę nawet po drodze. U nas 10% promocja WARTA TRAVEL. Oferta dla naszych Klientów dokonujących zakupu ubezpieczeń turystycznych. Szeroki zakres ubezpieczenia do wykupienia tylko tutaj online - płatne kartą kredytową . Warta - od 100 lat warta zaufania !

Oferta samolotowa . Zwiedzaj Rzym, Neapol, Wilno, Barcelonę, Malagę i Madryt. Zarezerwuj teraz krótkie pobyty, spędż weekend w najciekawszych miejscach, dołącz do naszych grup caravaningowych i zwiedzaj z przewodnikiem PZM Travel po polsku najpiękniejsze miasta Europy.

Uprzejmie informujemy, iż posiadamy w sprzedaży wszystkie WINIETY EDYCJI 2020: Czechy , Austria, Słowenia, Szwajcaria, Słowacja, Węgry, Rumunia, Bułgaria. Winiety roczne są ważne przez 14 miesięcy do 31.01.2021. Zapraszamy do zakupu w naszym biurze, do licencjonowaych punktów PZM lub wysyłkowo przez PZM SKLEP.

IMPREZY CARAVANINGOWE 2020. Zapraszamy na zloty wycieczkowe wiosną do Włoch (Rzym, Neapol, Capri, Sorrento) na Litwę a we wrześniu na imprezę objazdową do Hiszpani. Po drodze Barcelona, Madryt, a następnie zwiedzanie i wypoczynek w słonecznej Andaluzji. Formularze zgłoszeniowe są już dostępne na stronie.

Zapraszamy na wycieczki promowe po morzu Bałtyckim. Spełnij marzenia o morskiej przygodzie! Odkryj urok wyprawy wielkim statkiem. Baw się na komfortowym statku! Zwiedzaj z nami Skandynawię autokarem z przewodnikiem.

Bartosz Zmarzlik - Najlepszym Sportowcem Polski 2019. GRATULUJEMY !       Jeszcze tylko u nas kupisz BILETY na WARSAW FIM SGP 16 maja na PGE Narodowym. Ostatnie BILETY na dolną BRĄZOWĄ trybunę D20

WAKACJE 2020 NA NAJŁADNIEJSZYCH CAMPINGACH W EUROPIE Z SUNCAMP HOLIDAYS! Zakwaterowanie w luksusowych przyczepach typu SunLodge z klimatyzacją. Duże łóżka, przestronne kabiny natryskowe oraz ładne, drewniane tarasy zapewniają unikalne doświadczenie. Obiekty SunLodge znajdują się na kempingach wokół jeziora Garda, na półwyspie Istria, w Holandii, Austrii, nad Morzem Śródziemnym i Adriatykiem. Serdecznie zapraszamy do zapozniana się z aktualnymi ofertami. 

 Jedziesz na narty? Pamiętaj o wykupieniu ubezpieczenia! Karta NFZ-  to za mało na leczenie wypadkowe lub odpowiedzialność cywilną na stoku ! Wykup polisę narciarską przez naszą stronę online dla Siebie i Twojej Rodziny. Leczenie po wypadku kosztuje więcej niż ubezpieczenie!

Wyjeżdżasz za granicę? Czy przygotowałes swoje auto do podróży? Czy zebrałeś wymagane dokumenty ? Czy kupiłeś polisy? PZM INFO przygotował krótki poradnik, o zimowych wymaganiach za granicą.

 

Informacja - Komunikaty

BIURO JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek             08:00-18:00
sobota ( do końca lutego ) 10:00-14:00


 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

 

Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
45.5
 
Niemcy - Plakietka Strefy ekologicznej
Niemcy - Plakietka Strefy ekologicznej
89.5
 
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
180
 
Dania - Plakietka Strefy Ekologicznej
Dania - Plakietka Strefy Ekologicznej
120.5
 
Atlas Europa
Atlas Europa
47