Nowości

Jedziesz za granicę? Nie kupiłeś polisy, kup teraz nawet w drodze. Zniżka 10% na WARTA TRAVEL tylko dla naszych Klientów dokonujących zakupu online przez nasz link- płatny kartą kredytową . OWU obejmuje nagłe zachorowania w tym: "COVID-19" zagranicą max suma ubezpieczenia 1 mln zł.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty pobytów - nie tylko weekendowych - w polskich pałacach i zamkach, podczas których zobaczycie Państwo najbardziej urokliwe zamki-hotele. Wyjątkowe atrakcyjne pobyty. Zamieszkaj jak książę, poczuj dawne czasy i skorzystaj z polskiej staropolskiej gościnności.

DOMKI NA NAJŁADNIEJSZYCH CAMPINGACH 2021 w SUNCAMP.pl ! Zakwaterowanie w luksusowych DOMKACH z klimatyzacją. Duże łóżka, przestronne kabiny natryskowe oraz ładne, drewniane tarasy zapewniają komfort bezpieczenstwa i izolacji. Nasze DOMKI SunLodge są na najlepszych kempingach w Chorwacji, Austrii i we Włoszech. SunBonus dla stałych klientów. Sprawdź aktualne promocje na WEEKEND MAJOWY 2021 (campingi Marina di Venezia, Union Lido, Zaton)

Kajto - „Prowadzę Jestem Trzeźwy” wystartowała najnowsza odsłona kampanii społecznej pod hasłem „Dołącz do mnie!”.Ambasadorem kampanii został nasz najlepszy kierowca rajdowy, Kajetan Kajetanowicz. Partnerami akcji są m.in.Samorząd Województwa Śląskiego.

Litwa, Łotwa i Estonia - winiety na drogi dla pojazdów ciężarowych, busów i autokarów ! Opłaty te można kupić w biurze w Warszawie lub  wysyłkowo w PZM Travel. Zachęcamy do zakupu - winieta ważna na nastepny dzień- przez PZM Sklep. Granice między krajami Lt=Lv=Ee są otwarte.

Kierowcom wybierającym się do Niemiec, Austrii , Francji  przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki można zamówić  przez PZM SKLEP.

Posiadamy w sprzedaży wszystkie WINIETY EDYCJI 2020:  Granice otwarte dla turystów praktycznie w całej Europie. Mozna podróżować, mozna kupować winiety w biurach PZM lub wybranych stacjach sieci Shell . Kupuj winietę tylko od jedynego autoryzowanego sprzedawcy w kraju - PZM. Nie kupuj z niepewnego źródła !

Zgodnie z informacją ministra Gulyasa, Węgry od 1 września zamykają swoje granice na pobyt dla ruchu turystycznego. Przywrócono kontrole na granicach. Tranzyt nadal jest możliwy wyznaczonymi trasami z możliwościa zatrzymania na stacjach benzynowych. Kupuj przed wyjazdem winiety w PZM.

Bezpieczne wakacje  – tylko z nami na campingu w kraju i w Europie. Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Campingowej CCI oraz Assistance drogowego VIP. Wyjedź juz teraz - Chorwacja czeka na Ciebie ! Nie zapomnij o ubezpieczeniu na podróż z rabatem od PZM- KUP TERAZ

Zapraszamy na rejs promem po morzu Bałtyckim. W ofercie również rejsy andrzejkowe! Odkryj urok wyprawy wielkim statkiem pełen tajemnic i magii. Spełnij marzenia o morskiej przygodzie! Gwarantowana dobra zabawa!

 

Informacje - Komunikaty


BIURO JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 08:00-18:00

sobota: nieczynne  (od dnia 25 września 2020)

Sklep wysyłkowy nieczynny w każdy weekend ! Nie kupisz winiety z soboty na niedzielę ! Czytaj Regulamin Sklepu !

 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy na imprezy i zloty caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 COVID-19. Stosujemy się do wytycznych Ministerstwa Rozwoju w zakresie obsługi klienta w biurze. Obsługa klienta wyłącznie w maseczkach.

Super Oferta

 

Estonia - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
Estonia - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
113.5
 
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
180
 
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
65
 
Łotwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów od 3.5-12 t.
Łotwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów od 3.5-12 t.
112.5
 
D1- opłata 10dniowa, e-winieta
D1- opłata 10dniowa, e-winieta
76.5