Winiety w Bułgarii

 

BUŁGARIA ŁAGODZI RESTRYKCJE

Restauracje, centra handlowe, kina i siłownie są już otwarte a 29 kwietnia, wznowią działalność dyskoteki i kluby nocne. "Szczyt trzeciej fali już za nami" - powiedział prof. Angel Kunchev z Krajowej Centrali Operacyjnej (NOC), informując o "delikatnej" tendencji zmniejszania liczby nowych przypadków zakażeń.

Już od 12 kwietnia Bułgarzy mogą zjeść obiad w lokalu czy wreszcie napić się kawy w kawiarni, a nie tylko zamawiać na wynos. Można również organizować koncerty, festiwale i jarmarki.

 

BUŁGARIA - KRAJ CHĘTNIE WYBIERANY PRZEZ POLAKÓW

Polacy od lat chętnie spędzają wakacje w Bułgarii. To niewielki kraj, który oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu w wakacje i nie tylko. Są tu malownicze wzgórza, po których można wędrować lub jeździć na nartach, długie, piaszczyste plaże, na których można leżeć i odpoczywać nawet całe wakacje, a także ciekawe miasta, które mają warte poznania zabytki. Polacy chętnie wypoczywają w Złotych Piaskach czy Słonecznym Brzegu.

 

ZASADY WJAZDU

Do 30 kwietnia obowiązuje zakaz wjazdu dla obcokrajowców. Zwolnieni z niego są obywatele polscy oraz wszyscy obywatele państw członkowskich Unii Europejskiej i Schengen. Podczas przekraczania granicy trzeba okazać wynik testu PCR na SARS-CoV-2, który jest nie starszy niż 72 godziny. Dopuszczalny jest tranzyt przez Bułgarię osób uprawnionych do wjazdu tylko w przypadkach, gdy można udokumentować niezwłoczny wyjazd z terytorium republiki.

 

CENY WINIET DLA SAMOCHODÓW OSOBOWYCH:

  • Weekendowa - 38,50 PLN
  • 7 dni  - 56 PLN
  • Miesięczna  - 100,50 PLN
  • 3 Miesiące - 172,50 PLN
  • Roczna -  301,50 PLN

Winiety elektroniczne na Bułgarię , Rumunię , Węgry, Słowację są możliwe do zakupienia w naszym biurze bądź elektronicznie przez PZM Sklep

PAMIETAJ ŻE WINIETA BĘDZIE DOPIERO WYSTAWIONA GDY OPERATOR  PZM SKLEP -PO ODNOTOWANIU ZAPŁATY NA RACHUNKU - WPISZE DANE POJAZDU  DO SYSTEMU BUŁGARSKIEGO .
NIE PRACUJEMY W WEEKENDY!

BULGARIA od roku 2020 -WPROWADZIŁA NOWE  ZASADY ZAKUPU WINIETY - WINIETĘ MOŻNA ZAMóWIĆ NIE WCZEŚNIEJ NIŻ 30 DNI PRZED WYJAZDEM !

KLIK PO ZAKUP WINIETY