Kup zagraniczne winiety na Shell

 

Uprzejmie informujemy, że w sprzedaży w biurach PZM i licencjonowanych punktach PZM, dostępne są wszystkie winietki ( naklejane ) na płatne autostrady w Europie 2020 .

UWAGA KIEROWCY !
Winiety ( naklejane ) można kupić  na licencjonowanych PZM
stacjach benzynowych: Shell : Shell 5401 Częstochowa, Shel 5402 Poczesna k.Częstochowy ( S1 ), Shell 3040 Mikołów, Shell 3044 Żory, Shell 3009 Katowice - ul.Kościuszki,  Shell 3024 Sosnowiec S1, Shell 3015 Tychy, 4045 Tychy , Shell 3031 Jastrzębie Zdr. Shell 5504 Jasienica  (S1) Shell 3621Żywiec DK 946

STACJE CZYNNE 24H !
a także po zjezdzie w Bohuminie z A1 na granicy CZ - Sklep Hortus w Chałupkach a także KantorBar na granicy SK w Barwinku ( ewiniety na Słowację i Węgry )

ZAPYTAJ NA STACJI CZY TAM ROWNIEŻ MOŻESZ KUPIć eWinietę : Słowacja, Węgry, Rumunia i Bułgaria - Sprzedaż tylko w dni powszednie 8-16 !


Kupując wcześniej winiety u nas w oznakowanych punktach PZM jedziecie Państwo lepiej przygotowani, oszczędzacie czas i wiele nerwów, związanych z szukaniem punktu sprzedaży na kolejnych granicach, w nocy. Kupując winiety w PZM jesteś pewny, że są one legalne od licencjonowanego i pewnego dostawcy! Pamietaj - tylko PZM ma legalne Umowy na sprzedaż winiet w Polsce !
Zadzwoń i zapytaj w punkcie jakie winiety są aktualnie dostępne ( w czasie sezonu winiety moga być wyprzedane ).

Kupuj winietę rozważnie bo nie podlegają wymianie lub  zwrotowi ( usługa dedykowana dla pojazdu )!

WYKAZ BIUR SPRZEDAŻY PZM i punktów licencyjnych PZM ( aktualne ADRESY i TELEFONY)

 

 

JEDZISZ NA WAKACJE CZY SŁUŻBOWO ? KUPIŁEŚ WCZEŚNIEJ  POLISĘ  ?

PAMIĘTAJ ŻE POLISA UCHRONI TWOJE ZDROWIE I CIEBIE PRZED WYPADKIEM !
CHOROBY PRZEWLEKŁE ORAZ OCHRONA COVID-19 -  W PODSTAWOWYM ZAKRESIE I NIE WYMAGAJĄ DODATKOWEJ SKŁADKI !

KUPUJĄC TERAZ OTRZYMASZ 10% ZNIŻKI OD PZMot !