Kup winiety po drodze

 

Uprzejmie informujemy, że w sprzedaży, w biurach PZM i licencjonowanych punktach PZM, dostępne są wszystkie winietki na autostrady w Europie na 2018 rok.

UWAGA KIEROWCY !
Winiety można kupić  na licencjonowanych PZM
stacjach benzynowych: Shell : Częstochowa, Poczesna k.Częstochowy ( S1 ), Shell Mikołów, Shell Żory, Shell Katowice - ul.Kościuszki, Shell Sosnowiec, Shell Jastrzębie Zdr. Shell Jasienica  (S1) Shell Żywiec DK 946 i ostatnia stacja na S1 ARGE w Cieszynie a także przy A1- Kantor w Chałupkach/Ostrawa - STACJE CZYNNE 24H
!


Kupując wcześniej winiety u nas w punktach PZM jedziecie Państwo lepiej przygotowani, oszczędzacie czas i wiele nerwów, związanych z szukaniem punktu sprzedaży na kolejnych granicach, w nocy. Kupując winiety w PZM jesteś pewny, że są one legalne od licencjonowanego i pewnego dostawcy!

WYKAZ BIUR SPRZEDAŻY PZM i punktów licencyjnych PZM ( aktualne ADRESY)

Zachęcamy do wczesniejszego zakupu wszystkich sprzedawanych winiet w Polsce w naszym sklepie internetowym PZM SKLEP.

Serdecznie zapraszamy po winiety oraz ubezpieczenia podróżne i zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej na której umieszczamy oferty specjalne, pakiety ubezpieczeniowe , ubezpieczenia członkowskie www.pzm.pl . www.pzmtravel.com.pl,

Polecamy również serwis PZM INFO, gdzie znajdą Państwo aktualne informacje o sytuacjach na drogach w Europie oraz o zmieniających się przepisach drogowych.