PZM Oferta

Nasze biuro od 50 lat specjalizuje się w organizacji turystyki dla rodzin oraz dla osób podróżująch indywidualnie, także służbowo. To co nas wyróżnia spośród kilku tysięcy biur w kraju to, to że organizujemy turystykę caravaningową oraz wyjazdy na imprezy sportowe związane z motoryzacją. Organizujemy również wycieczki i rejsy na statkach po rzekach i rejsy morskie.

Polecamy szczególnie oferty:
Rezerwuj
 

Oferty

2018 PZM Warsaw FIM Speedway

PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland odbędą się w sobotę 12.05.2018 na PGE Narodowy w Warszawie.Oferta biletów w wyłącznie w pakietach z noclegami w hotelach.

2018 Grupy Szkolne

Czy widzieliście zawody w sportach motorowych? Tylko my zorganizujemy wycieczkę szkolną z udziałem uczniów w imprezie sportowej PZM. Dziś zapraszamy na Grand Prix na Żużlu.

2018 Zloty caravanningowe

Przedstawiamy wstępny kalendarz imprez caravaningowych planowanych na sezon 2018. Zobacz terminy i miejsca przygotowane przez biuro PZM-Travel. Zaplanuj urlop z nami.

Suncamp holidays -Wakacje...

Wakacje na campingu na sezon 2018. Zarezerwuj już teraz pobyt w luksusowych domkach - typu SunLodge Redwood lub Aspen na najlepszych campingach w Europie.

Chorwacja FIRST MINUTE!

Chcesz spędzić niezapomniane wakacje w Chorwacji? Już teraz zapoznaj się z ofertą FIRST MINUTE i zarezerwuj wymarzone wczasy. Specjalnie przygotowana oferta zniżkowa na domy z widokiem na morze!

Chorwacja - domy, wille,...

Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić wakacje nad morzem, czy w centrum miasta, w śródziemnomorskim i domku na odludziu lub w willach - nasza bogata oferta pozwoli wybrać najlepsze zakwaterowanie.

Hotele w Europie

Przedstawiamy ofertę na wybrane hotele w Europie. Idealne na noclegi tranzytowe oraz na dłuższe pobyty połączone ze zwiedzaniem europejskich miast. Zachęcamy także do rezerwacji bungalowów oraz miejsc campingowych.

Rejsy po rzekach Europy

Zapraszamy na fantastyczne rejsy po rzekach Europy. To jedyna i niepowtarzalna okazja do zwiedzania miast z pokładów komfortowych statków pasażerskich o standardzie 4*.

Egzotyczne Eskapady

Wyprawy na 7 kontynentów to kalejdoskop barw, zapachów, nowych doznań, odkrywania obcych kultur i niezapomnianych wrażeń. Odkryj w sobie ducha obieżyświata i przeżyj egzotyczną przygodę.