Zlot wypoczynkowy 
       Niemcy Bałtyk
       OstseeCamp Dierhagen 

       04.08-09.08.2018

 

 

 


Po FICC Rallye zapraszamy na wypoczynek nad niemieckim Bałtykiem. W terminie 04-09.08.18 proponujemy pobyt na 4* campingu „OstseeCamp Dierhagen” w miejscowości Ostseebad Dierhagen-Strand. Przejazd z Berlina to zaledwie 250 km na północ (kierunek Rostock). 
 

 

 

 

ZAKWATEROWANIE

 

OstseeCamp Dierhagen ****
Ostseebad Dierhagen-Strand - Niemcy
04-09.08.2018 - 5 noclegów

 

Wakacje nad Morzem Bałtyckim w Niemczech w regionie Meklemburgia-Pomorze Przednie. Camping położony jest w samym sercu półwyspu Fischland-Darß-Zingst, pomiędzy zatoką Saaler Bodden, a Bałtykiem, około 4 km na wschód od Rostocku i 60 km na zachód od Straslund.

Camping znajduje się na naturalnym, zalesionym terenie z dala od ulicznego hałasu. Około 700 m od campingu jest szeroka, piaszczysta plaża, do której można przejść pieszo lub dojechać ścieżką rowerową. Jest idealną bazą wypadową do uprawiania sportów wodnych: surfowania, kitesurfingu, wioślarstwa, żeglarstwa, wędkarstwa. Szkoła surfingu i kitesurfingu “Loop In” znajduje się bezpośrednio na kempingu. Zakwaterowanie od godz. 14:00. Recepcja czynna jest do godz. 22:00.

Dojazd z Berlina autostradą A19  do zjazdu Rostock-Ost, dalej drogą B 105 w kierunku Ribnitz-Damgarten / Stralsund, w Altheide skręcić w lewo w kierunku Prerow (Fischland-Darß), prosto aż do świateł w Dierhagen, skręć w lewo na światłach, po ok. 600 m zobaczysz OstseeCamp Dierhagen po prawej stronie.
 

 


Osoby zainteresowane zlotem wypoczynkowym nad morzem prosimy o wczesą rezerwację, ponieważ z uwagi na duże obłożenie campingu w okresie wakacyjnym, już teraz musimy zarezerwować odpowiednią liczbę parceli.  
 

CENNIK ZLOTU W EUR 
cena zostanie przeliczona na PLN przy dopłacie
zgłoszenia
do 31.01.2018
Załoga 2 osobowa + camper      210 EUR       2 osoby
Załoga 1 osobowa + camper      140 EUR   1 osoba
     
Załoga 2 osobowa + przyczepa campingowa + samochód      240 EUR    2 osoby
Załoga 1 osobowa + przyczepa campingowa + samochód      170 EUR    1 osoba
     
Dodatkowa osoba od 16 lat        60 EUR   1 osoba
Dodatkowa osoba 6-15 lat   25 EUR        1 osoba
Dziecko do 5 lat (tylko ubezpieczenie)  5 EUR       1 osoba
     
UBEZPIECZENIE    
Opcjonalne ubezpieczenie KL i NNW SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże
(wariant rozszerzony o choroby przewlekłe i nowotworowe)
       18 EUR   1 osoba

 

 CENA ZLOTU OBEJMUJE

  • zakwaterowanie na campingu we własnym kamperze, przyczepie campingowej
  • podłączenie do prądu
  • ubezpieczenie KL i NNW zakres podstawowy bez nastepstw chorób przewlekłych i nowotworowych
  • podatek turystyczny

 

UBEZPIECZENIE 

Cena imprezy zawiera ubezpieczenie:

  1. Ubezpieczenie KL i NNW zakres podstawowy bez nastepstw chorób przewlekłych i nowotworowych. 
    Ubezpieczenie od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w firmie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zawiera: koszty leczenia do państw Europy (10.000 EUR), koszty ratownictwa (6.000 EUR), następstwa nieszczęśliwych wypadków za 100% uszczerbku na zdrowiu (15.000 PLN), z tytułu śmierci (15.000 PLN) oraz bagaż podróżny (1.000 PLN). Zakres ochrony ubezpieczeniowej jest określony na podstawie umowy generalnej nr 205510. Ogólne warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże.

Cena imprezy nie zawiera ubezpieczenia KL i NNW rozszerzonego o choroby przewlekłe i nowotworowe. Opcjonalnie w biurze PZM-Travel można wykupić ubezpieczenie: 

  1. Ubezpieczenie KL i NNW zakres rozszerzony o nastepstwa chorób przewlekłych i nowotworowych. Cena 3 EUR/osoba/dzień. 
    Ubezpieczenie od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w firmie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zawiera: koszty leczenia do państw Europy (10.000 EUR), koszty ratownictwa (6.000 EUR), następstwa nieszczęśliwych wypadków za 100% uszczerbku na zdrowiu (15.000 PLN), z tytułu śmierci (15.000 PLN) oraz bagaż podróżny (1.000 PLN). Zakres ochrony ubezpieczeniowej jest określony na podstawie umowy generalnej nr 205510. Ogólne warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże.PROGRAM LOJALNOŚCIOWY 
Assistance "POMOC PZM" dla Turystów
 

W dbałości o nagradzanie stałych Klientów biuro PZM-Travel Sp. z o.o. w ramach własnych imprez turystycznych oferuje bezpłatny udział w grupowym ubezpieczeniu dla stałych Klientów i członków PZM – Assistance „POMOC PZM”.
Szczegóły na temat Programu poniżej.

 

 

FORMULARZ REZERWACYJNY

 

 

Rezerwuj
 

Galeria