Międzynarodowa Karta Kempingowa CCI to inaczej - paszport turysty kempingowego. Ma on na celu ułatwienie turyście pobytu na campingu. Jej posiadacz wraz z maksymalnie 9 osobami wspólnie podróżującymi jednym samochodem są objęci ubezpieczeniem odpowiedzialności cywilnej w stosunku do wypadków lub szkód spowodowanych osobom trzecim.

Karta pełni równocześnie rolę dokumentu tożsamości który pozostaje w recepcji kempingu jako zabezpieczenie.
Jej najważniejszą zaletą są przede wszystkim uprawniania do otrzymania zniżek od ceny zakwaterowania na campingu poza sezonem  nawet do 25%, a w sezonie ok. 5-10%.

Karta kempingowa jest ważna przez rok od daty zakupu. Karta FICC obowiązuje w całej Europie za wyjątkiem Albanii, Rumunii i WNP.

 

W trosce o Państwa bezpieczeństwo podczas podróży  biuro PZM-Travel przy współpracy z Signal Iduna TU S.A przygotowało dla Państwa specjalną zniżkę = 20% na zakup polisy turystycznej Bezpieczne Podróże. Kupując kartę CCI w naszych biurach obsługi lub przez PZM SKLEP otrzymają Państwo kod rabatowy do wykorzystania przy zakupie polisy ubezpieczenia KL i NNW oraz dokładne instrukcje jak skorzystać z naszej oferty promocyjnej.


   

Kartę można nabyć bezpośrednio w wybranych biurach turystyki PZM lub  wysyłkowo w PZM SKLEP

Dla posiadaczy karty CCI - dodatkowe 10% zniżki od Signal Iduna Polska

Kup polisę online - kliknij teraz - sam wylicz koszty - zapłać kartą lub transfer bankowy