Szanowni Państwo!

Uprzejmie informujemy, że w sprzedaży w PZM Sklep i w naszej sieci biur regionalnych PZM , są dostępne wszystkie winiety elektroniczne - na autostrady w Europie na 2024 rok .
U nas nie ma 18 dniowej karencji na Austrię - umowa i legalna sprzedaż

Informacja sezonowa

W okresie wzmożonych wyjazdów,  szczególnie przed weekendami czy świetami czas wystawienia winiet może być wydłużony i mogą nie być wystawione w ciągu dnia, staramy się aby winiety z datą "na dziś lub jutro" były realizowane na bieżąco w godzinach pracy biura 8.00-18.00 , natomiast w weekendy i godziny wieczorne 18.00-22.00 czas wystawienia może być dłuższy - proszę czas odbioru email z winietami uzgadniać z operatorami.obsluga.sklep@pzm.pl. telefon dyżurny: 784407592

Polecamy SEZONOWE ZESTAWY WINIET

  • Austria + Czechy 10 dni   KUP TERAZ
  • Austria 10 dn + Brenner A13   KUP TERAZ
  • Słowacja + Węgry D1 10 dni   KUP TERAZ
  • Czechy + Austria ( 10 dni ) + Słowenia 2A (30 dni )   KUP TERAZ
     
  • Przypominamy, że do winiet elektronicznych wymagane są dane pojazdu z dowodu rejestracyjnego tj. numer rejestracyjny, kategoria pojazdu ( pojazdy do 3,5 t. zerejestrwane jako ciężarowe mają wyższą kategorię na Węgrzech i w Słowenii). 
  • Prosimy o przygotowanie i sprawdzenie tych danych przed zakupem winiet a także po ich otrzymaniu. Winieta wystawiona w systemach i pobrana i wysłane potwierdzenie ich zakupu nie podlega zwrotowi ani wymianie ( usługa dedykowana ). Wszystkie winiety są datowane z numerem rejestarcyjnym i datą ważności od dnia - w Biurach PZM lub PRZEZ OPERATORA sprzedazy wysyłkowej czynny 8.00-22.00). W nocy nie pracujemy !

Punkty sprzedaży PZM     ONLINE ZAKUP

 

KUP PO DRODZE POLISE ONLINE

Serdecznie zapraszamy do naszych biur ! Pracujemy ponad 60 lat dla polskich turystów motorowych!

ZESPÓŁ PZM TRAVEL