Zlot caravaningowy
        Włochy - Liguria
        Pietra Ligure, camping dei Fiori **


        21.05-23.05.2018


IMPREZA ZAKOŃCZONA

 

Zapraszamy Państwa na zlot wycieczkowy do Ligurii. Jest to czarujące miejsce, gdzie góry łączą się z morzem.
Liguria to region w północnej części Włoch, położony nad Morzem Liguryjskim. To jeden z najmniejszych włoskich regionów, który rozciąga się pod Piemontem. Na terenie Ligurii spotykają się dwa łańcuchy górskie: Alpy i Apeniny.

  

ZAKWATEROWANIE


Camping dei Fiori **
Viale Riviera, 15/17 - 17027 Pietra Ligure


Camping usytuowany jest na terenie o tarasowej budowie, około 600 m od morza. Jest zatopiony wśród zieleni stuletniego gaju oliwnego. Udogodnienia na terenie campingu: bar, pizzeria, sklep, pralki, bezpłatne prysznice. Odległości do najbliższych miejscowości: Genua 69 km, Savona 28 km. Dojazd samochodem: zjazd z autostrady A 10 w Pietra Ligure. Camping znajduje się w odległości ok 1 km po prawej stronie. Lokalizacja GPS: N 44°8'51.72'' E 8°16'5.69'' www.campingdeifiori.it

 

 

PROGRAM ZLOTU

Poniedziałek 21.05.2018
Przyjazd na camping, zakwaterowanie
Wieczorem spotkanie organizacyjne z komandorem


Wtorek 22.05.2018
Wycieczka z polskim przewodnikiem GENUA i PORTOFINO. Wycieczka w cenie imprezy. 

Środa 23.05.2018
Zakończenie zlotu. 

Zapraszamy na zlot Francja Lazurowe Wybrzeże w terminie 23-30.05.2018

 


 

WYCIECZKI Z POLSKIM PRZEWODNIKIEM 

22.05.18 GENUA I PORTOFION
Genua to miasto, w którym urodził się Krzysztof Kolumb, a obecnie jest największym portem morskim Włoch. 
W programie wycieczki: spacer z portu antycznego do Piazza de Ferrari - plac rozdzielający stare i nowe miasto obok Teatru Carlo Felice i Palazzo Ducale, Torre Grimaldina, wieża w której w przeszłości znajdowało się więzienie. Zwiedzanie gotyckiej katedry San Lorenzo, najważniejszego kościoła w Genui. Zwiedzanie ulicy Garibaldiego, gdzie się znajdują arystokratyczne kamienice z XVI, od 2006 roku pod ochroną UNESCO. 
Zakończenie spaceru na Starym Mieście, które jest jednym z największych nienaruszonych historycznych obszarów miejskich w całej Europie.

Portofino to mała, ale bardzo urokliwa miejscowość Riwiery Włoskiej. Jest symbolem luksusu i prestiżu. Zachwyca soczystą zielenią i skalistymi klifami. W lazurowym morzu odbijają się kolorowe kamieniczki. Wokół portu znajdują się świetne restauracje i sklepy najdroższych światowych domów mody. W Portofino nie ma żadnej plaży, a mimo to miasteczko przyciąga turystów i celebrytów z całego świata. Olbrzymią przyjemnością jest spacer wokół malowniczego, niewielkiego portu, który wygląda jak z bajki. Warto także pospacerować po bocznych uliczkach miasta, które otoczone są przez kolorowe kamieniczki, a chodniki wybrukowane są różnorodnym kamieniem. Do Portofino można dotrzeć statkiem, który odpływa z portu Santa Margherita Ligure. W programie wycieczki: spacer z małego portu do pięknego kościoła św. Jerzego. 
 

 

 

CENNIK ZLOTU W EUR* 
cena zostanie przeliczona na PLN przy dopłacie
zgłoszenia
do 21.04.18
Załoga 2 osobowa      360 EUR          2 osoby
Załoga 1 osobowa 195 EUR    1 osoba
Dodatkowa osoba   140 EUR          1 osoba
     
UBEZPIECZENIE    
Opcjonalne ubezpieczenie KL i NNW SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże
(wariant rozszerzony o choroby przewlekłe i nowotworowe)
 9 EUR         1 osoba

*Zgodnie z ustawą o usługach turystycznych cena zawiera składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny w wysokości 10 PLN/osoba.
 

 CENA ZLOTU OBEJMUJE

 • zakwaterowanie na campingu we własnym kamperze, przyczepie campingowej
 • podłączenie do prądu
 • ubezpieczenie KL i NNW zakres podstawowy bez nastepstw chorób przewlekłych i nowotworowych
 • 22.05.18 Wycieczka autokarowa z polskim przewodnikiem GENUA i PORTOFINO
   

DODATKOWE OPŁATY NA MIEJSCU

 • obowiązkowy podatek turystyczny płatny gotówką w recepcji campingu


UBEZPIECZENIE 

Cena imprezy zawiera ubezpieczenie:

 1. Ubezpieczenie KL i NNW zakres podstawowy bez nastepstw chorób przewlekłych i nowotworowych. 
  Ubezpieczenie od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w firmie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zawiera: koszty leczenia do państw Europy (10.000 EUR), koszty ratownictwa (6.000 EUR), następstwa nieszczęśliwych wypadków za 100% uszczerbku na zdrowiu (15.000 PLN), z tytułu śmierci (15.000 PLN) oraz bagaż podróżny (1.000 PLN). Zakres ochrony ubezpieczeniowej jest określony na podstawie umowy generalnej nr 205510. Ogólne warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże.

Cena imprezy nie zawiera ubezpieczenia KL i NNW rozszerzonego o choroby przewlekłe i nowotworowe. Opcjonalnie w biurze PZM-Travel można wykupić ubezpieczenie: 

 1. Ubezpieczenie KL i NNW zakres rozszerzony o nastepstwa chorób przewlekłych i nowotworowych. Cena 3 EUR/osoba/dzień. 
  Ubezpieczenie od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w firmie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zawiera: koszty leczenia do państw Europy (10.000 EUR), koszty ratownictwa (6.000 EUR), następstwa nieszczęśliwych wypadków za 100% uszczerbku na zdrowiu (15.000 PLN), z tytułu śmierci (15.000 PLN) oraz bagaż podróżny (1.000 PLN). Zakres ochrony ubezpieczeniowej jest określony na podstawie umowy generalnej nr 205510. Ogólne warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże.


ZNIŻKI 

 • Dla rezerwacji wykonanych do 31.03.18 obowiazuje zniżka 15 EUR/osoba. Warunkiem otrzymania zniżki jest wpłata zaliczki. 

 

PROGRAM LOJALNOŚCIOWY 
Assistance "POMOC PZM" dla Turystów
 

W dbałości o nagradzanie stałych Klientów biuro PZM-Travel Sp. z o.o. w ramach własnych imprez turystycznych oferuje bezpłatny udział w grupowym ubezpieczeniu dla stałych Klientów i członków PZM – Assistance „POMOC PZM”.
Szczegóły na temat Programu poniżej.

 

ZAKOŃCZYLIŚMY PRZYJMOWANIE ZGŁOSZEŃ 

 

 

Rezerwuj
 

Galeria