Zlot wypoczynkowy 
       Thermal Camping ***
       Hajduszoboszlo Węgry

       03.09-07.09.2018

 

IMPREZA ANULOWANA
 

 


Po Dahlie Rally w słowackich Pieninach zapraszamy na wypoczynek na campingu z kompleksem wód termalnych w Hajduszoboszlo. Odległość Haligovce Słowacja (Dahlie Rally) - Hajduszoboszlo Węgry 330 km. 

Hajdúszoboszló to najsłynniejsze uzdrowisko na Wielkiej Nizinie Węgierskiej, którego największą atrakcją jest ośrodek rekreacyjny ze słynnym Spa, Plaża, Aquapark i kompleksem Aqua-Palace. Przez cały rok obiekt oferuje wiele niezapomnianych atrakcji kuracjuszom, wczasowiczom i rodzinom.
W 1925 roku, w Hajdúszoboszló, w wyniku wierceń geologicznych z głębokości ok. 1100 m wytrysnęła woda termalna o temperaturze 75oC. Analiza chemiczna wykazała, że z głębi ziemi wydobyła się woda zawierająca jod, brom, sól kuchenną i węglan wodoru. Badania wykazały ponadto w wodzie obecność bitumu i związanego z nim estrogenu, oraz wiele minerałów w ilościach śladowych: tytanu, wanadu, miedzi, cynku, srebra, strontu, baru i ołowiu. Stosowane na kąpielisku kuracje najskuteczniejsze są w leczeniu następujących schorzeń:

 • Chroniczne zapalenie stawów
 • Artretyzm
 • Różne odmiany chronicznych, zwyrodnieniowych stanów zapalnych kręgosłupa
 • Chroniczne nerwobóle i stany zapalne nerwów
 • Porażenia spowodowane chorobą Heine-Medina, wylewem krwi do mózgu, operacji mózgu lub powstałe w wyniku innych przyczyn
 • Chroniczne bóle mięśni
 • Rehabilitacja obrażeń sportowych i powypadkowych
 • Przyspieszenie wytwarzania kostniny w przypadkach trudno zrastających się złamań
 • Niektóre odmiany zwężenia naczyń krwionośnych
 • Chroniczne dolegliwości ginekologiczne
 • Chroniczne choroby dermatologiczne

 

 

ZAKWATEROWANIE

Thermal Camping ***
Hajduszoboszlo
- Węgry
03-07.09.2018 - 4 noclegi


Thermal camping istnieje od 1995 roku. Na przybyłych gości czeka 300 miejsc na przyczepy kempingowe, instalacje elektryczne oraz sanitariaty. Sezon turystyczny trwa tam od marca do listopada. Dodatkowe usługi to znajdujący się na terenie kempingu sklep, kryty basen oraz obsługująca kemping restauracja. Goście campingu mogą bezpłatnie korzystać z największego kompleksu kąpielowego w Europie: kąpieliska leczniczego oraz krytej pływalni.
 

KOMPLEKS KĄPIELOWY

Kąpielisko lecznicze
Zadaszona łaźnia termalna jest otwarta przez cały rok. Oprócz trzech basenów leczniczych w holu do dyspozycji odwiedzających są 4 baseny rekreacyjne na otwartym powietrzu. Oferują przeszło 40 kąpieli terapeutycznych pod okiem pracowników medycznych.  

Kryta pływalnia 
W sąsiedztwie kempingu znajduje się kryty basen pływacki, który jest czynny przez cały rok. Kryta pływalnia im. Arpada odpowiada standardom światowym. Basen ma długość 50-ciu metrów z wodą o temperaturze 25-27°C. Posiada 8 pasów. Do pływalni został dobudowany basen szkoleniowy, w którym dzieci mają okazję zgłębiać tajniki pływania, a tuż obok powstały dwa mniejsze baseny napełnione wodą termalną, służące do odpoczynku. Na terenie ośrodka jest siłownia, solarium i sauna.

W hali basenów termalnych znajdują się trzy kryte baseny z wodą o temperaturze 38, 36, 32oC. Cztery odkryte baseny, w których  atrakcje wodne znakomicie uzupełniają wypoczynek. W ośrodku znajdują się trzy gabinety lekarskie, sala gimnastyczna i sale zabiegowe, gabinety do  masażu, sale zabiegowe i pokoje wypoczynkowe. Tutejsza woda lecznicza dzięki zawartości jodu, bromu i soli kuchennej jest najbardziej skuteczna w leczeniu chorób reumatycznych. Z doświadczeń wynika, że u ponad 90% pacjentów, cierpiących na przewlekłe schorzenia, zużycia czy zwyrodnienia układu kostnego, następuje znaczna poprawa zdrowia. Zbawienne działanie balneoterapii daje się zaobserwować również podczas leczenia dolegliwości na tle nerwowym, chirurgicznym, czy dermatologicznym. Pacjenci po operacjach ortopedycznych odwiedzają kąpielisko w celach rehabilitacyjnych. 
 

 


 

CENNIK ZLOTU W EUR 
cena zostanie przeliczona na PLN przy dopłacie
 
Załoga 2 osobowa      180 EUR       2 osoby
Załoga 1 osobowa      110 EUR   1 osoba
Dodatkowa osoba         50 EUR   1 osoba
     
UBEZPIECZENIE    
Opcjonalne ubezpieczenie KL i NNW SIGNAL IDUNA Bezpieczne Podróże
(wariant rozszerzony o choroby przewlekłe i nowotworowe)
       15 EUR   1 osoba

 

 CENA ZLOTU OBEJMUJE

 • zakwaterowanie na campingu we własnym kamperze, przyczepie campingowej
 • podłączenie do prądu
 • ubezpieczenie KL i NNW zakres podstawowy bez nastepstw chorób przewlekłych i nowotworowych
 • składkę na TFG
 • podatek turystyczny lokalny
 • bezpłatny wstęp na kąpielisko lecznicze i krytą pływalnię

 Informacje organizacyjne:

Minimalna ilość uczestników w grupie: 24 z opieką Komandora
Dojazd własny


UBEZPIECZENIE 

Cena imprezy zawiera ubezpieczenie:

 1. Ubezpieczenie KL i NNW zakres podstawowy bez nastepstw chorób przewlekłych i nowotworowych. 
  Ubezpieczenie od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w firmie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zawiera: koszty leczenia do państw Europy (10.000 EUR), koszty ratownictwa (6.000 EUR), następstwa nieszczęśliwych wypadków za 100% uszczerbku na zdrowiu (15.000 PLN), z tytułu śmierci (15.000 PLN) oraz bagaż podróżny (1.000 PLN). Zakres ochrony ubezpieczeniowej jest określony na podstawie umowy generalnej nr 205510. Ogólne warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże.

Cena imprezy nie zawiera ubezpieczenia KL i NNW rozszerzonego o choroby przewlekłe i nowotworowe. Opcjonalnie w biurze PZM-Travel można wykupić ubezpieczenie: 

 1. Ubezpieczenie KL i NNW zakres rozszerzony o nastepstwa chorób przewlekłych i nowotworowych. Cena 3 EUR/osoba/dzień. 
  Ubezpieczenie od kosztów leczenia i następstw nieszczęśliwych wypadków w firmie Signal Iduna Polska Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. zawiera: koszty leczenia do państw Europy (10.000 EUR), koszty ratownictwa (6.000 EUR), następstwa nieszczęśliwych wypadków za 100% uszczerbku na zdrowiu (15.000 PLN), z tytułu śmierci (15.000 PLN) oraz bagaż podróżny (1.000 PLN). Zakres ochrony ubezpieczeniowej jest określony na podstawie umowy generalnej nr 205510. Ogólne warunki ubezpieczenia Bezpieczne Podróże.PROGRAM LOJALNOŚCIOWY 
Assistance "POMOC PZM" dla Turystów
 

W dbałości o nagradzanie stałych Klientów biuro PZM-Travel Sp. z o.o. w ramach własnych imprez turystycznych oferuje bezpłatny udział w grupowym ubezpieczeniu dla stałych Klientów i członków PZM – Assistance „POMOC PZM”.
Szczegóły na temat Programu poniżej.


 

IMPREZA ANULOWANA

 

Rezerwuj
 

Galeria