Świnoujście - Kopenhaga przez Ystad - POLFERRIES
Armator POLFERRIES
Trasa: ŚWINOUJŚCIE (Polska) – KOPENHAGA (Dania) przez YSTAD


 

Przeprawa promowa na trasie Świnoujscie - Ystad + przejazd mostem ORESUND do Kopenhagi.

  • 2 przeprawy na dobę
  • czas trwania rejsu 6 godzin 30 minut + przejazd samochodem lub autobusem do Kopenhagi przez Most Oresund

 

Bilet ze Świnoujścia do Kopenhagi przez Ystad oraz z Kopenhagi do Świnoujścia przez Ystad gwarantuje bezpłatny przejazd przez most Öresund, zarówno dla pasażerów pieszych, jak i zmotoryzowanych. Przejazd promem odbywa się zgodnie z rozkładem rejsów kursowania na trasie ŚWINOUJŚCIE – YSTAD oraz YSTAD – ŚWINOUJŚCIE. 

Pasażer zmotoryzowany przy zakupieniu biletu na naszej stronie otrzyma na bilecie numer przejazdowy na most. Pasażerowie zmotoryzowani na moście kierują się na linię dla samochodów osobowych oznaczoną na żółty kolor z napisem MANUAL.
Dla osób pieszych z Ystad do centrum Kopenhagi oraz z Kopenhagi do Ystad armator zapewnia bezpłatne połączenie autobusem linii 866 – podróż trwa 1 godzinę i 15 minut – obowiązuje tylko w dni kursowania autobusu 866 – czas odjazdu autobusu zostanie przekazany w momencie wystawienia biletu na prom.

YSTAD – KOPENHAGA
Miejsce odjazdu: Bornholmsterminalen – ten sam terminal, na który przypływa prom, wystarczy kierować się oznakowaniem w porcie do odjazdu autobusu linii 866.

KOPENHAGA – YSTAD
Miejsce odjazdu: Dworzec główny Hotel Plaza, na przeciw parku Tivoli odjazdu autobusu linii 866.

______________________________________________________________________________________


Ceny za bilety promowe są płynne i zależne od daty rezerwacji oraz kursów walut.

W celu sprawdzenia dostępności miejsc oraz aktualnych cen prosimy o przesłanie zapytania na adres e-mail pzmtravel@pzm.pl lub wypełnienie FORMULARZA REZERWACYJNEGO


W treści e-maila prosimy o podanie niezbędnych do kalkulacji danych, takich jak: 
trasa, daty wypłynięcia i powrotu, ilość i wiek osób, rodzaj zakwaterowania na promie (pokład, kabina, fotel lotniczy), marki, modelu oraz wymiarów pojazdu (wysokości i długości auta).