Nowości

Zapraszamy na czwartą edycję 2018 PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland. Indywidualne Mistrzostwa Świata na żużlu odbęda się 12.05.2018 na stadionie PGE Narodowy w Warszawie. Nasze biuro oferuje bilety na trybuny brązowe łącznie w pakietach z noclegami.

Winiety edycji 2017 do Austrii, Czech, Słowacji, Słowenii, Szwajcarii, Rumunii oraz Węgry tylko w sieci PZM !  Przygotuj się do podróży. Nie szukaj za granicą, nie czekaj w kolejkach! Kupuj legalne winiety tylko w punktach PZM ! Winiety Austria 2018 dostępne od 1 grudnia.

Wypłyń z nami w wyjątkowy rejs! Połącz Andrzejki z weekendowym wypadem. Baw się i poznaj Szwecję w jeden dzień! Rejs pełen atrakcji, magii, wróżb i niespodzianek. Daj się porwać magii Andrzejkowego rejsu! Ceny już od 159zł/os.

WAKACJE NA CAMPINGACH NA SEZON 2018. Zarezerwuj już teraz pobyt w luksusowych przyczepach campingowych typu SunLodge Redwood lub Aspen na najlepszych campingach w Europie. Korzyści płynące z wczesnej rezerwacj: możliwość bezpłatnej anulacji do 31.12.17 i bezpłatnej zmiany do 31.03.18.

Spędzasz urlop za granicą? Nie zapomnij o ubezpieczeniu KL i NNW, przypominamy, że Karta EKUZ nie pokrywa wszystkich kosztów pomocy medycznej. Polisa na 5 dni to koszt ok. 26zł. Polisę możesz zakupić przez naszą stronę online dla Siebie i Twojej Rodziny. Leczenie po wypadku kosztuje więcej niż ubezpieczenie!

Kampania #TelefonNaBok (#ParkYourPhone) skierowana jest do użytkowników dróg, którzy korzystają z telefonów komórkowych podczas poruszania się po drogach. Wszyscy jesteśmy narażeni na ryzyko: zarówno kierowcy, piesi, motocykliści, jak i rowerzyści.

21 października 2017r. podczas targów turystycznych WORLD TRAVEL SHOW 2017 w Nadarzynie k/ Warszawy odbyła się Konferencja Jubileuszowa z okazji 60-lecia istnienia Biura Turystyki Motorowej PZM . Relacja z Konferencji.

Przedstawiamy wstępny kalendarz imprez caravaningowych planowanych na sezon 2018. Zobacz terminy i miejsca przygotowane przez nasze biuro PZM-Travel. Zaplanuj urlop z nami.

To już ostatnia chwila na rezerwacje egzotycznej przygody na najdalszych morzach i oceanach świata. Sprawdź nasze programy rejsów z polskim pilotem - EGZOTYKA 2018. Zniżka nawet do 200 Euro/os.! Ubezpieczenie KR w cenie Zapraszamy do naszego biura lub do rezerwacji online.

Informujemy turystow wyjeżdżajacych np. do Iranu czy Indii o koniecznosci posiadania druków celnych CPD- Carnet de Passage. Procedura w PZM została ułatwiona - nie trzeba przyjeżdżać do biura do Warszawy pojazdem. Wszystko odbywa się teraz korespondencyjnie.

 

Info o nas - PZM Travel....

BIURO PZM-TRAVEL JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 08:00-18:00

soboty - październik i listopad - nieczynne


 Dokładny adres biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail: btm@pzmtravel.com.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń, dokumenty drogowe, bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

Super Oferta

Assistance drogowe w Polsce
Assistance drogowe w Polsce
78
 
Niemiecka plakietka ekologiczna
Niemiecka plakietka ekologiczna
89.5
 
Czechy - winietka 10 dniowa dla pojazdow do 3,5 t
Czechy - winietka 10 dniowa dla pojazdow do 3,5 t
68.5
 
Słowacja - 10 dniowa dla pojazdów do 3,5t
Słowacja - 10 dniowa dla pojazdów do 3,5t
62.5
 
Assistance zagraniczne pojazdu
Assistance zagraniczne pojazdu
78