Nowości

Winieta na autostrady: Austria, Czechy, Słowacja, Węgry, Słowenia. Winiety elektroniczne-kupisz wysyłkowo PZM Sklep bez kosztów przesyłki - zaplać szybki przelew a winietę otrzymasz dziś. Kupuj tylko w biurach PZMot. Czekamy na Ciebie w calym kraju . Nie kupuj od nieznanego internetowego sprzedawcy (płatności kartą). PZMot to 70 lat bezpieczeństwa.

Sezon zimowy w pełni, znów możemy spędzić urlop zimowy w Austrii czy we Włoszechpamiętajmy jednak o obostrzeniach. Podróżującym przypominamy o obowiązku wykupienia ubezpieczenia i winiet na autostrady. Winiety Austria, Czechy Slowacja oraz Brennero tu kupisz  Kupuj w PZMot, gwarantujemy szybką i profesjonalną obsługę. Nie kupuj w internecie od nieznanego sprzedawcy! 

Czy potrzebujesz wypoczynku i nart w Szwajcarii ! Już teraz możesz kupić całoroczną winietę na autostrady ( Szwajcaria 2022 ) i wjechać - bez testów -do Szwajcarii. Kup także eWiniety na Austrię i Czechy.

Szanowni Klienci, informujemy, że od 1 stycznia 2022r. we Włoszech wszyscy narciarze muszą posiadać obowiązkową polisę ubezpieczeniową. Kara za jej brak będzie wynosić od 100euro do 150euro. Zapraszamy do naszego biura po fachową pomoc i polisę dopasowaną do swoich potrzeb.

Jedziesz za granicę? Nie kupiłeś polisy, kup teraz nawet w drodze. Zniżka 10% na WARTA TRAVEL tylko dla naszych Klientów dokonujących zakupu online przez nasz link- płatny kartą kredytową . OWU obejmuje nagłe zachorowania w tym: "COVID-19" zagranicą max suma ubezpieczenia 1 mln zł.

Suncamp holidays to organizator wakacji w domkach na najpiękniejszych campingach w Europie: Union Lido, Marina di Venezia, Lanterna, Zaton, Strasko, Bella Italia. Serdecznie zapraszamy na wypoczynek 2022 w naszych komfortowych domkach  typu SunLodge z klimatyzacją. SunBonus dla stałych Klientów. Sprawdź aktualne oferty: suncamp.pl

Planujesz aktywny zimowy wypoczynek w Szwajcarii Austrii , Włoszech? Kup wczesniej u nas winiety na autostrady a także  SPECJALNE UBEZPIECZENIE DLA KIEROWCY- NARCIARZA. Wyjątkowe oferty cenowe w pakietach na  ubezpieczenia narciarskie oraz assistance samochodowe ! Tylko 116 zł za 30 dni.

Upoważnienie do przekraczania granicy Rzeczypospolitej Polskiej podpisany przez właściciela pojazdu to ostatnio bardzo pożądany dokument! Jest on często niezbędny za granicą dla osób udającym się nieswoim samochodem. U nas możesz zakupić takie upoważnienie na różny okres czasu. Zamów

Kierowcom wybierającym się do Niemiec, Austrii , Francji  przypominamy o obowiązku posiadania dla pojazdu plakietek ekologicznych do tzw. stref zielonych. Plakietki ( zezwolenia urzędowe ) zostały wprowadzone zarządzeniami wewnętrznymi tych krajów i obowiązują także samochody zagraniczne. Plakietki zamów przez PZM Sklep

Litwa, Łotwa i Estonia - winiety na autostrady i inne drogi dla pojazdów ciężarowych, busów i autokarów ! Opłaty te można kupić w biurze w Warszawie lub  wysyłkowo w PZM Travel. Zachęcamy do zakupu - winieta ważna na nastepny dzień- przez PZM Sklep. Chcesz kupic dziś - zamów- zapłać i czekaj na winietę.

 

Informacje - Komunikaty

GODZINY PRACY BIURA :
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota, 10:00 - 14:00 ( ferie zimowe )
niedziela : biuro nieczynne

Ważne informacje: Sklep wysyłkowy jest zdalnie czynny w każdy weekend ! Mozesz kupić winiety w sobotę i niedzielę 8-22 ! Nie pracujemy 24h . Uwaga: Składasz zamówienie, zapłać na konto,dokładnie czytaj opis produktów, czekaj na potwierdzenie. Winietę wystawia pracownik a nie jest generowana automatycznie ! Aby wjechać na autostradę musisz otrzymac od nas potwierdzenie zakupu-winietę w pliku pdf !

 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:office.pzmtravel@pzm.pl, e-mail:sklep@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy na imprezy i zloty caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 COVID-19. Stosujemy się do wytycznych Ministerstwa Rozwoju w zakresie obsługi klienta w biurze. Obsługa klienta wyłącznie w maseczkach.

Super Oferta

 

Czechy - opłata 10dniowa
Czechy - opłata 10dniowa
77.5
 
Czechy -  365 dni
Czechy - 365 dni
310.5
 
Słowacja – 365 dni dla pojazdów do 3,5t
Słowacja – 365 dni dla pojazdów do 3,5t
262.5
 
Austria - opłata 10dniowa
Austria - opłata 10dniowa
63
 
Szwajcaria - opłata roczna
Szwajcaria - opłata roczna
194.5