Serdecznie zapraszamy do naszej Agencji Ubezpieczeniowej. Prowadzimy sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych, w tym obowiązkowego ubezpieczenia komunikacyjnego OC. 

Dzięki bogatej ofercie, jesteśmy w stanie indywidualnie dobrać najkorzystniejsze ubezpieczenia pod względem zakresu oraz składki.

Obecnie współpracujemy z następującymi Towarzystwami Ubezpieczeniowymi:

 

 
 

 

Poprzez wieloletnią współpracę z Towarzystwami Ubezpieczeniowymi oferujemy kompleksową obsługę w zakresie:

  • sprzedaż ubezpieczeń komunikacyjnych,
  • przygotowanie ofert, kalkulacji
  • obsługa zawartej polisy - przyjmowanie rat składki, przypomnienia o zbliżających się terminach płatności rat oraz zakończenia polis

W naszej ofercie posiadamy wszystkie rodzaje ubezpieczeń komunikacyjnych:

  • OCodpowiedzialność cywilna - ubezpieczenie obowiązkowe/chroni kierującego pojazdem mechanicznym przed finansowymi skutkami szkód/na mieniu i/lub osobie/wyrządzonych innym osobom.
  • ACubezpieczenie AUTO CASCO – gwarantuje Klientowi finansowe bezpieczeństwo w przypadku uszkodzenia pojazdu lub kradzieży

Ochroną są objęte zdarzenia powstałe w kraju jak i zagranicą.

  • NNW – następstwa nieszczęśliwego wypadku – zapewnia bezpieczeństwo przez 24/h. Obejmuje szkody do których doszło podczas jazdy od momentu wejścia do samochodu do czasu jego opuszczenia. W ramach NNW ochroną objęty jest kierowca, jak i pasażerowie znajdujący się wewnątrz samochodu.
  • ASSISTANCE – pomoc na drodze (wypadek, awaria), holowanie, samochód zastępczy
  • ZK – zielona karta- ochrona ubezpieczeniowa odpowiedzialności cywilnej posiadaczy pojazdów mechanicznych za szkody powstałe  w związku z ruchem tych pojazdów w krajach, przy wjeździe do których wymagane jest posiadanie certyfikatu Międzynarodowej Karty Ubezpieczenia Samochodowego
  • ASSISTANCE – krótkoterminowe na zagranicę w ramach karty członkowskiej klubu SOS PZMOT – Assistance PZMOT to tylko 2,50zł dziennie (min. 10 dni)

Specjalnie dla Państwa zostanie przygotowana również atrakcyjna oferta produktu pakietowego 
OC /AC /NNW /ASSISTANCE.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszym biurem. Wybierzemy dla Państwa najkorzystniejsze ubezpieczenie dopasowane do indywidualnych potrzeb!  Gwarantujemy miłą i profesjonalną obsługę.


W przypadku pytań prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem 22 849 69 04  (w godzinach pracy biura) lub mailowy na adres ubezpieczenia@pzm.pl