PZM Oferta

Nasze biuro od 50 lat specjalizuje się w organizacji turystyki dla rodzin oraz dla osób podróżująch indywidualnie, także służbowo. To co nas wyróżnia spośród kilku tysięcy biur w kraju to, to że organizujemy turystykę caravaningową oraz wyjazdy na imprezy sportowe związane z motoryzacją. Organizujemy również wycieczki i rejsy na statkach po rzekach i rejsy morskie.

Polecamy szczególnie oferty:
Rezerwuj
 

Oferty

2019 PZM Warsaw FIM Speedway

Zapraszamy na piątą edycję żużlowego turnieju PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, która zostanie rozegrana 18 maja 2019 na PGE Narodowym w Warszawie.

2019 Zloty caravanningowe

Przedstawiamy kalendarz imprez caravaningowych planowanych w sezonie 2019. Szczególnie polecamy wyjazdy do Francji: Normandia, Bretania, Prowansja, Zamki nad Loarą. Po raz pierwszy organizujemy wspólny wyjazd świąteczno-noworoczny do Chorwacji.

Wycieczki PZM Klub

Zapraszamy na imprezy samolotowe wycieczkowe w sezonie zima 2019 do Maroka, Na Maderę i Na Maltę. Na dalszych kierunkach proponujemy Karaiby - Rejsy po Morzu Karaibskim.

Suncamp holidays oferta...

Oferta kempingowa Suncamp Holidays na sezon 2019. Zarezerwuj już teraz wakacje na przyszły rok w luksusowych przyczepach typu SunLodge na najlepszych campingach w Europie. Wczesna rezerwacja to wiele korzyści.

Rejsy po rzekach Europy

Zapraszamy na fantastyczne rejsy po rzekach Europy. To jedyna i niepowtarzalna okazja do zwiedzania miast z pokładów komfortowych statków pasażerskich o standardzie 4*.

Hotele w Europie

Przedstawiamy ofertę na wybrane hotele w Europie. Idealne na noclegi tranzytowe oraz na dłuższe pobyty połączone ze zwiedzaniem europejskich miast. Zachęcamy także do rezerwacji bungalowów oraz miejsc campingowych.

Chorwacja - domy, wille,...

Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić wakacje nad morzem, czy w centrum miasta, w śródziemnomorskim i domku na odludziu lub w willach - nasza bogata oferta pozwoli wybrać najlepsze zakwaterowanie.