PZM Oferta

Nasze biuro od 50 lat specjalizuje się w organizacji turystyki dla rodzin oraz dla osób podróżująch indywidualnie, także służbowo. To co nas wyróżnia spośród kilku tysięcy biur w kraju to, to że organizujemy turystykę caravaningową oraz wyjazdy na imprezy sportowe związane z motoryzacją. Organizujemy również wycieczki i rejsy na statkach po rzekach i rejsy morskie.

Polecamy szczególnie oferty:
Rezerwuj
 

Oferty

Hotele w Europie

Przedstawiamy ofertę na wybrane hotele w Europie. Idealne na noclegi tranzytowe oraz na dłuższe pobyty połączone ze zwiedzaniem europejskich miast. Zachęcamy także do rezerwacji bungalowów oraz miejsc campingowych.

Suncamp holidays -Wakacje...

Wakacje na campingu na sezon 2018. Zarezerwuj już teraz pobyt w luksusowych domkach - typu SunLodge Redwood lub Aspen na najlepszych campingach w Europie.

Chorwacja - domy, wille,...

Niezależnie od tego, czy chcesz spędzić wakacje nad morzem, czy w centrum miasta, w śródziemnomorskim i domku na odludziu lub w willach - nasza bogata oferta pozwoli wybrać najlepsze zakwaterowanie.

Wycieczki PZM Klub

Zapraszamy na imprezy samolotowe wycieczkowe w sezonie zima 2019 do Maroka, Na Maderę i Na Maltę. Na dalszych kierunkach proponujemy Karaiby - Rejsy po Morzu Karaibskim.

2018 Zloty caravanningowe

Wykaz imprez organizowanych w sezonie 2018. W Listopadzie przedstawiamy wstępny kalendarz imprez caravaningowych planowanych na sezon 2019. .

2019 PZM Warsaw FIM Speedway

Zapraszamy na piątą edycję żużlowego turnieju PZM Warsaw FIM Speedway Grand Prix of Poland, która zostanie rozegrana 18 maja 2019 na PGE Narodowym w Warszawie.

Rejsy po rzekach Europy

Zapraszamy na fantastyczne rejsy po rzekach Europy. To jedyna i niepowtarzalna okazja do zwiedzania miast z pokładów komfortowych statków pasażerskich o standardzie 4*.