Hotele w Europie

Przedstawiamy ofertę na wybrane w Europie. Idealne na noclegi tranzytowe oraz na dłuższe pobyty połączone ze zwiedzaniem europejskich miast.
Zachęcamy także do rezerwacji bungalowów oraz miejsc campingowych.
W przypadku pytań prosimy o kontakt z działem turystyki: turystyka@pzmtravel.com.pl

Rezerwacje oraz oferta szczegółowa są dostępne na zapytanie. Podane przez nas ceny to ceny orientacyjne. Po otrzymaniu od Państwa zapytania na konkretny termin w ciągu 48h przygotowujemy ofertę wraz z kalkulacją.

W przypadku jeśli w Naszej ofercie nie znajdą Państwo odpowiedniego obiektu zachęcamy do skorzystania z rezerwacji za pomocą portalu rezerwacyjnego.

Poniżej znajduje się wyszukiwarka przy pomocy, której można bezpośrednio zarezerwować hotel lub inne zakwaterowanie. Do złożenia rezerwacji wymagana jest karta kredytowa a płatność następuje w chwili przyjazdu do hotelu.Dzięki naszej współpracy z serwisem Booking.com dla naszych klientów przygotowalismy serwis, dzięki czemu możecie Państwo samodzielnie zarezerwować pobyt- bez prowizji biura.

     

 
 
Ubezpieczenie KOSZTÓW ANULACJI NOCLEGU
Ubezpieczenie anulowania hotelu zapewnia zwrot kosztów, jakimi ubezpieczony został obciążony w wyniku anulowania rezerwacji hotelu.
Zawarcie ubezpieczenia może nastąpić tylko w określonym terminie:
- do 5 dni od daty rezerwacji noclegów (wpłaty całości lub części – zaliczki), gdy do rozpoczęcia pobytu w obiekcie hotelarskim jest więcej niż 30 dni,
- w dniu rezerwacji noclegów (wpłaty całości lub części – zaliczki), gdy do rozpoczęcia pobytu w obiekcie hotelarskim jest mniej niż 30 dni

Poniżej znajdą Państwo informację dotyczące warunków ubezpieczenia Kosztów Rezygnacji w poszczególnych Towarzystwach Ubezpieczeniowych:

TU Signal Iduna
Opis ubezpieczenia. ZAKUP POLISY

TU ERV
Opis ubezpieczenia. ZAKUP POLISY

Rezerwuj