PZM-INFO

Serwis PZM INFO powstał dzięki członkostwu Polskiego Związku Motorowego w AIT-FIA. Jest to jedyny w naszym kraju oficjalny i aktualizowany na bieżąco serwis poświęcony przepisom drogowym w Europie. Przygotowany przez nas turystyczny serwis PZM INFO, mógł powstać dzięki ścisłej współpracy z europejskimi klubami motorowymi, a także krajowymi i zagranicznymi organizacjami związanymi z turystyką i motoryzacją. To dzięki tym organizacjom posiadamy prawa do prowadzenia tego serwisu.

Dzięki naszej pracy i zaangażowaniu polscy kierowcy mogą w jednym miejscu znaleźć zebrane i pogrupowane informacje dotyczące przepisów obowiązujących w krajach europejskich. Współpracujemy również z szerokim gronem dziennikarzy prasowych, radiowych i telewizyjnych, którzy chętnie korzystają ze zgromadzonej przez nas bazy danych. Występujemy również w roli gości i ekspertów w programach związanych z tematami motoryzacyjnymi, bezpieczeństwa na drogach oraz podróżowania pojazdem po Europie.

                   
W menu po lewej stronie znajdą Państwo informacje ogólnodostępne - bez potrzeby rejestracji w serwisie. Są to informacje dotyczące aktualności motoryzacyjnych w Europie i w Polsce, a także przydatne porady przed podróżą oraz informacje dotyczące wyposażenia pojazdu, upoważnień, Międzynarodowego Prawa Jazdy, itp.

 

Zakładka Przepisy drogowe w Europie dostępna jest wyłącznie dla osób zarejestrowanych w PZM KLUB, które opłaciły abonament roczny, aby uzyskać dostęp do tych informacji należy zalogować się na stronie lub, jeśli nie posiadają Państwo konta, zarejestrować się w naszym PZM KLUB i wnieść opłatę aktywacyjną.


  Zbieranie i przechowywanie niniejszych informacji przez administratora serwisu łączy się z naszymi opłatami w AIT-FIA. Nasz serwis to ponadto praca wielu osób, a kompletny produkt lub jego części podlegają ochronie przepisom Prawa autorskiego (Ustawa z dnia 8 lipca 2010r. o zmianie ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych oraz ustawy o kosztach sądowych w sprawach cywilnych, Dz.U. 2010 Nr 152 poz.1016.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

PZM-TRAVEL SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
realizuje projekt dofinansowany z funduszy Europejskich:

RPMA.03.03.00-14-f252/20 pt. Dotacja dla biura podróży PZM-Travel Sp.z o.o. na finansowanie bieżącej działalności i zapewnienie utrzymania płynności finansowej oraz miejsc pracy w związku z pandemią COVID-19

Celem projektu jest : utrzymanie miejsc pracy

Dofinasowanie z projektu z UE: 66 567,97 złotych