Nowości

Posiadamy w sprzedaży wszystkie WINIETY EDYCJI 2020:  W sytuacji zamkniętych lub ograniczeniach na granicach Czech, Słowacji, Austrii i Węgier prosimy o wstrzymanie się z zakupem! Wiekszość granic dla ruchu turystycznego EU Schengen moze być otwarta po 15 czerwca. Komunikaty specjalne.

Litwa i  Łotwa - winiety na drogi dla pojazdów ciężarowych, busów i autokarów ! Opłaty te można kupićw biurze w Warszawie lub  wysyłkowo w PZM Travel. Zachęcamy do zakupu - winieta ważna na nastepny dzień- przez PZM Sklep. Granice między krajami Lt=Lv=Ee są już otwarte.

Ambasada RP w Zagrzebiu podaje, że „Państwowy Sztab Obrony Cywilnej Chorwacji potwierdził, że osoby, które okażą na granicy dokumenty potwierdzające wykupienie noclegów lub usługi turystycznej na terenie Chorwacji mają prawo do przekroczenia granicy. Nie ma jeszcze konkretnej daty. Inne informacje

Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Kempingowej CCI. Kempingi w Polsce i w Europie już są otwarte i bezpieczne. Koszt karty to jedynie 45 zł. Karta ułatwia turyście pobytu na campingu. Jej posiadacz wraz z maksymalnie 11 osobami wspólnie podróżującymi jednym samochodem są objęci ubezpieczeniem OC w stosunku do wypadków lub szkód spowodowanych osobom trzecim.

Optymistyczne wiadomości z Chorwacji. Sieć chorwackich kempingów „Camping Adriatic by Valamar” poinformowała, że otwiera swoje resorty już 18 maja. Właściciele kempingów zapewniają, że na ich obiekty zostały wprowadzone odpowiednie procedury już w momencie pojawienia się pierwszych znaków epidemii w sąsiednich krajach.

Dekalog bezpiecznego turysty. Polska Organizacja Turystyczna z Głównym Inspektoratem Sanitarnym wydała rekomendacje dla osób planujących wyjazdy w celach turystyczno-wypoczynkowych. Jest to szereg zaleceń w wypoczynku, które pozwolą na ograniczenie ryzyka zakażenia.

WARSAW SGP 16 maja na PGE Narodowym przełożone. Impreza odbedzie się w dniu 8 sierpnia 2020 . Wszystkie bilety zachowują ważność. Jeszcze możesz kupic ostatnie BILETY na dolną BRĄZOWĄ trybunę D20. Sprzedajemy bilety na BETARD SGP 1 sierpnia we Wrocławiu. Bilety w Pakietach z noclegiem .

Zapraszamy na 2020 Betard Wrocław FIM Speedway Grand Prix , 1 sierpnia 2020 na Stadionie Olimpijskim we Wrocławiu. Kup bilet w pakiecie obejmujący : bilety oraz nocleg w najlepszym hotelu. W sprzedaży bilety na trybunę D (pod dachem, pierwszy łuk), otwartą trybunę M . Liczba biletów i pokoi ograniczona. Biletów u organizatora brak.

Chcesz spędzić niezapomniane wakacje w Chorwacji? Zarezerwuj wakacje nad morzem, w centrum miasta lub w idyllicznych willach, położonych na zielonej Istrii. Dobra oferta zapewnia najlepsze zakwaterowanie dla całej rodziny! Odwiedź najlepsze miejsca Dubrownik, Split, Vodice, Rogoznica, Rovinj lub Crikvenica i dowiedz się, dlaczego wszyscy o nich mówią! 

Zapraszamy na wycieczki promowe po morzu Bałtyckim. Spełnij marzenia o morskiej przygodzie! Odkryj urok wyprawy wielkim statkiem. Baw się na komfortowym statku! Zwiedzaj z nami Skandynawię autokarem z przewodnikiem.

 

Informacja - Komunikaty

Z UWAGI NA STAN EPIDEMII  BIURO JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 09:00-15:00
sobota NIECZYNNE

 


 


 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

 

Niemcy - Plakietka Strefy ekologicznej
Niemcy - Plakietka Strefy ekologicznej
89.5
 
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
180
 
Dania - Plakietka Strefy Ekologicznej
Dania - Plakietka Strefy Ekologicznej
120.5
 
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
45.5
 
Łotwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów od 3.5-12 t.
Łotwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów od 3.5-12 t.
100.5