Nowości

DOMKI NA NAJŁADNIEJSZYCH CAMPINGACH SUNCAMP.pl ! Zakwaterowanie w luksusowych DOMKACH przyczepach mobile-home z klimatyzacją. Duże łóżka, przestronne kabiny natryskowe oraz ładne, drewniane tarasy zapewniają komfort bezpieczenstwa i izolacji. Nasze DOMKI SunLodge znajdują się na najlepszych kempingach w Chorwacji, na półwyspie Istria, na Węgrzech, Slowenii , we Włoszech a w gorach w Austrii, . Campingi w Chorwacji w lipcu taniej -13%  Sprawdź aktualne promocje.

Chcesz spędzić niezapomniane wakacje w Chorwacji? Zarezerwuj wakacje nad morzem, w centrum miasta lub w idyllicznych willach. Dobra oferta zapewnia najlepsze zakwaterowanie dla całej rodziny! Odwiedź najlepsze regiony i miejsca np. Dubrownik, Split, Vodice, Rogoznica, Rovinj, Pula lub Crikvenica . Zarezerwuj teraz, wczasy na każdą kieszeń.

Posiadamy w sprzedaży wszystkie WINIETY EDYCJI 2020:  Granice otwarte dla turystów praktycznie w całej Europie. Mozna podróżować, mozna kupować winiety na autostrady w naszych biurach PZM i sieci stacji Shell . Kup winietę legalnie tylko od PZM.

Polska od 13 czerwca  otwiera granice i znosi kontrole i ograniczenia w przekraczaniu granic dla obywateli UE.Zamieszczamy informację, które kraje i kiedy otwierają granice. Od 15 czerwca 2020 r. obywatele Unii Europejskiej z krajów o niskim ryzyku - w tym Polski - będą mogli wjechać na terytorium wiekszości państw Europy .  Przeczytaj zanim spakujesz się na wyjazd.

Jedziesz za granicę? Nie kupiłeś polisy, kup teraz nawet w drodze. Zniżka 10% na WARTA TRAVEL tylko dla naszych Klientów dokonujących zakupu online przez nasz link- płatny kartą kredytową . OWU obejmuje nagłe zachorowania w tym: "koronawirusa" zagranicą max suma ubezpieczenia 1 mln zł.

Bezpieczne wakacje  – tylko z nami na campingu w kraju i w Europie. Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Campingowej CCI oraz Assistance drogowego VIP. Wyjedź juz teraz - Chorwacja czeka na Ciebie !

Od 13 czerwca mozemy podróżować po Europie. Polska granica otwarta . Chorwacja czeka na turystów z Polski.  Właściciele kempingów zapewniają, że na ich obiekty zostały wprowadzone odpowiednie procedury sanitarne. Ceny z ubieglego roku !

Litwa i  Łotwa - winiety na drogi dla pojazdów ciężarowych, busów i autokarów ! Opłaty te można kupićw biurze w Warszawie lub  wysyłkowo w PZM Travel. Zachęcamy do zakupu - winieta ważna na nastepny dzień- przez PZM Sklep. Granice między krajami Lt=Lv=Ee są już otwarte.

Zachęcamy do zakupu Międzynarodowej Karty Kempingowej CCI. Kempingi w Polsce i w Europie już są otwarte i bezpieczne. Koszt karty to jedynie 45 zł. Karta ułatwia turyście pobytu na campingu. Jej posiadacz wraz z maksymalnie 11 osobami wspólnie podróżującymi jednym samochodem są objęci ubezpieczeniem OC w stosunku do wypadków lub szkód spowodowanych osobom trzecim.

Od 1 lutego 2020 dostępny jest nowy rodzaj winiety słowackiej. Winieta ważna jest przez 365 dni łącznie z dniem, który oznaczony został jako początek jej ważności. Winiety można zakupić w naszych biurach obsługi oraz w PZM Sklep.

 

 

Informacja - Komunikaty


BIURO JEST CZYNNE:
poniedziałek-piątek 08:00-18:00
sobota 10.00 - 14.00 (sezonowo czerwiec-sierpień)

 

 Siedziba biura: 
 PZM-Travel sp. z o. o.  02-513 Warszawa - Mokotów,  ul. Madalińskiego 20 / lokal. 3A
(Budynek mieszkalny pomiędzy ul. Madalińskiego i ul. Św.Szczepana - wejście do biura klatka.III od  strony
ul.Melsztyńskiej )

 tel. +48 22 8498449, 22 8496904, e-mail:  office.pzmtravel@pzm.pl

Pełna obsługa bezpośrednia klienta - sprzedaż winiet autostradowych, ubezpieczeń turystycznych, samochodowych i mieszkaniowych, dokumenty drogowe, winiety ekologiczne , bilety na promy, mapy ,atlasy  i oferty turystyczne, rejsy na statkach, wczasy na kempingach w Europie, wyjazdy caravaningowe.


   Wejście do biura na parterze klatka III
 

Super Oferta

 

Łotwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów od 3.5-12 t.
Łotwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów od 3.5-12 t.
100.5
 
Atlas Europa
Atlas Europa
47
 
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
Litwa - 7 dniowa winieta dla pojazdów 3.5-12t
180
 
Niemcy - Plakietka Strefy ekologicznej
Niemcy - Plakietka Strefy ekologicznej
89.5
 
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
Francja - Plakietka Strefy ekologicznej
65